5 wcieleń jednego mebla - krzesło Augusto

10-05-2016

Białe nowoczesne krzesło

Krzesło Augusto to nowoczesny mebel o uniwersalnym zastosowaniu. Minimalistyczny wygląd, solidne drewniano-metalowa konstrukcja, wyróżniają to krzesło wśród innych. Geometryczny kształt siedziska, dostępnego w różnych kolorach, razem z wygodnymi podłokietnikami, zachęcają do wypróbowania tego mebla. Prowokują też pytanie, jak ten nietypowy projekt sprawdzi się w różnych wnętrzach?

Wygodne gotowanie – miejsce dla krzesła w kuchni

Tradycyjna, czy nowoczesna kuchnia nie obejdzie się bez dobrego krzesła, takiego jak Augusto. Przeglądając w niej przepisy, oglądając ulubione seriale lub siadając dla chwili wytchnienia od gotowania, doceni się ten wygodny mebel. Dodatkowo oparcie krzesła Augusto jest wykonane z polipropylenu, co ułatwia jego czyszczenie – to ważne, w tak często używanym pomieszczeniu, jak kuchnia.

Wspólne posiłki – przedłuż czas spędzony z rodziną

Jadalnia to często centrum życia rodzinnego. Pora posiłków jest też okazją do rozmów w gronie najbliższych. Odpowiednio dobrane krzesła to szczegół, od którego zależy komfort przesiadywania przy wspólnym stole. Wyroby Augusto, dzięki wyprofilowanemu podparciu i podłokietnikom, zapewnią wygodę całej rodzinie.

 

Zestaw nowoczesnych krzeseł w różnych kolorach do jadalni

 

Pobyt w salonie nigdy nie był tak komfortowy

Nieważne, czy potrzebujemy krzeseł do przyjmowania gości, czy urządziliśmy sobie w salonie kącik do pracy – wybór odpowiedniego mebla powinien być przemyślany. Nowoczesny wygląd krzeseł Augusto sprawia, że pasują one do każdego stylu wnętrza. Nadają się też do przyjmowania gości. Ich standardowa wysokość pozwala z nich korzystać przy biurku, jeśli pokój dzienny jest też naszym miejscem pracy.

Stylowe bistro nie obejdzie się bez dobrego krzesła

Kameralne wnętrze bistro, które łączy w sobie cechy baru, restauracji i kawiarni wymaga odpowiedniego dopełnienia. Krzesła Augusto nie zajmują dużo miejsca, a ich wysokość pozwala je ustawić przy dowolnym stole. Poza tym, obojętnie, czy wnętrze bistro inspirowane jest paryskim szykiem, klimatem retro, czy innym stylem – uniwersalny i ciekawy kształt tego mebla będzie tam pasował.

Rozmowy przy kawie – przesiadywanie w kawiarni

Forma krzesła Augusto kojarzy się z lekkością – wygięty kształt siedzenia wygląda jak uformowany z gładkiej tkaniny. Pomimo tego całość jest solidna i wygodna do siedzenia dla dorosłych oraz dzieci. Cechy te sprawiają, że ten mebel jest idealnym rozwiązaniem dla kawiarni – przywołuje miłe skojarzenia z relaksem przy dobrej kawie i cieście, razem z rodziną lub przyjaciółmi. Ponadto wiele wytrzyma, dzięki zastosowaniu drewniano-metalowego stelażu.

Producent krzesła Augusto zaprojektował mebel do wielu zastosowań – od naszej wyobraźni zależy jego przyszłe miejsce w domu, czy lokalu użytkowym. Różne kolory, w jakich jest ono sprzedawane, powiększają jeszcze możliwości wykorzystania go we wnętrzach. 5 powyższych propozycji to zaledwie inspiracja do własnych pomysłów aranżacji z krzesłem Augusto od Meblowni.


Nasi dostawcy: