Akcesoria do systemu szuflad Modern Box firmy GTV

19-09-2016

 

Zorganizowane szuflady - podstawowa zaleta szuflad Modern Box GTV

Podstawowy system Modern Box można wyposażyć w dodatkowe akcesoria, które przede wszystkim podnoszą funkcjonalność tych szuflad. Akcesoria te sprawdzają się szczególnie w przypadku montażu głębokich i za razem wysokich szuflad. Podzielone wnętrze pozwala na lepszą organizację przestrzeni oraz ułatwia zachowanie porządku. Poniżej znajduje się przegląd akcesoriów oraz ich przeznaczenie. Wszystkie przedstawione poniżej produkty występują w dwóch kolorach: białym i szarym.

 

Rysynek techniczny mocowania relingu wzdłużnego

1. Reling wzdłużny - do montażu w średnich i wysokich szufladach. Występuje w 7 długościach, przy czym kolor biały dostępny jest od długości 450 mm. Służy do wypełniania oraz wzmocnienia boków szuflady. Na relingu wzdłużnym można zamocować boki perforowane, łącznik relingu poprzecznego, złączkę listwy poprzecznej, przegrodę listwy poprzecznej oraz mocowania boków szklanych.

 

Rysynek techniczny mocowania złączki frontu wewnętrznego

2. Złączka frontu wewnętrznego - niezbędna przy mocowaniu panelu przedniego podczas tworzenia wewnętrznej szuflady na bazie podstawowej. Oferta obejmuje 4 rodzaje złączek: do szuflady niskiej, średniej, wysokiej z jednym relingiem lub bokiem szklanym oraz wysokiej z dwoma relingami.

 

Rysynek techniczny mocowania panela przedni frontu wewnętrznego

3. Panel przedni frontu wewnętrznego - używany jako wypełnienie przedniej części wewnętrznej szuflady. Jeden panel przeznaczony jest do szuflady o każdej wysokości. Występuje o długości 1100 mm, dzięki czemu można go przyciąć do dowolnej szerokości szuflady.

 

Rysynek techniczny mocowania relingu poprzecznego

4. Reling poprzeczny pozwala na poprzeczny podział szuflady. Sprawdzi się szczególnie w przypadku segregowania wysokich przedmiotów w szufladach ze względu na jego montaż bezpośrednio na relingu wzdłużnym przy pomocy łącznika relingu poprzecznego.

 

Rysynek techniczny mocowania łącznika relingu poprzecznego

5. Łącznik relingu poprzecznego - jak sama nazwa wskazuje służy do mocowania poprzecznego relingu bezpośrednio na reling wzdłużny. Do zamocowania relingu potrzebny jest komplet łączników, po jednej sztuce z każdej strony.

 

Rysynek techniczny mocowania uchwytu do szuflady wewnętrznej

6. Uchwyt do szuflady wewnętrznej przeznaczony jest tylko do wysokich szuflad wewnętrznych ze względu na sposób mocowania. Zakłada się go bezpośrednio na reling poprzeczny. Ułatwia wysuwanie i chowanie szuflady.

 

Rysynek techniczny mocowania łącznika krzyżowego do relingu

7. Łącznik krzyżowy do relingu łączy ze sobą reling poprzeczny oraz wzdłużny umiejscowiony wewnątrz szuflady (nie na bokach).

 

Rysynek techniczny mocowania listwy poprzecznej

8. Listwa poprzeczna przeznaczona do podziału wnętrza szuflady średniej i wysokiej. Listwa o długości 1100 mm może być pocięta na dowolne odcinki. Listwę można przymocować za pomocą złączek bezpośrednio do relingu wzdłużnego lub boku perforowanego.

 

Rysynek techniczny mocowania złączki listwy poprzecznej

9. Złączka listwy poprzecznej do relingu mocuje listwę bezpośrednio do relingu wzdłużnego. W komplecie znajdują się 2 złączki służące do przymocowania jednego odcinka listwy.

 

Rysynek techniczny mocowania złączki listwy poprzecznej do boku perforowanego

10. Złączka listwy poprzecznej do boku perforowanego mocuje listwę w otwory tego boku. Dzięki temu wnętrze szuflady można podzielić nawet wtedy, gdy w szufladach Modern Box zastosujemy perforowane boki.

 

Rysynek techniczny mocowania przegrody listwy poprzecznej

11. Przegroda listwy poprzecznej do bezpośredniego montażu na listwie. Pozwala na dodatkowe podzielenie szuflady w celu dokładniejszej segregacji, zwłaszcza niewielkich przedmiotów.

 

Rysynek techniczny mocowania boków perferowanych

12. Boki perforowane przeznaczone są do szuflady średniej oraz wysokiej. Mocuje się je bezpośrednio na relingu wzdłużnym. Uzupełniają boki szuflad podnosząc funkcjonalność szuflady.

 

Akcesoria ułatwiające montaż szuflad Modern Box GTV:

Akcesoria do mocowania frontów

1. Znacznik do mocowania frontów - ułatwia wyznaczenie miejsca, gdzie należy przykręcić mocowanie frontu.

2. Matryca do relingów pozwala określić miejsce, gdzie należy wykonać otwory pod relingi.

 

Akcesoria do szuflad Modern Box

Idealnym dopełnieniem każdej szuflady mogą być maty antypoślizgowe. Więcej o zaletach stosowania mat antypoślizgowych w szufladach  znajdziesz w tym artykule: Mata antypoślizgowa do szuflad - dlaczego warto stosować?


Nasi dostawcy: