Clip Top Blumotion - zawiasy samodomykające Blum

23-06-2016

 

Zawiasy z cichym domykaniem

zawias blum

Poznaj serię zawiasów Blum z mechanizmem cichego domyku ukrytym w puszce. Zintegrowana w środku technika Blumotion w razie potrzeby może zostać dezaktywowana. Przyda się to szczególnie w przypadku niewielkich i lekkich frontów. Po dezaktywacji Blumotion należy zamknąć drzwi, a przy kolejnych zamykaniach ciche i delikatne domykanie będzie już dopasowane. Blumotion aktywny będzie tylko w jednym z dwóch zawiasów.

Clip Top Blumotion to połączenie doskonałego wzornictwa z nowoczesnymi rozwiązaniami i wysokim komfortem pracy zawiasu. System ten działa niezależnie od wagi frontu, a także prędkości zamykania drzwi. Dzięki temu każde drzwi, nawet te o pogrubionej krawędzi, poruszają się cicho i delikatnie.

 

Estetyczny wygląd połączony z zaawansowaną techniką

Wybierając zawiasy Clip Top Blumotion nie musisz już stosować dodatkowych elementów dla uzyskania cichego domyku. Blum oferuje pełną gamę zawiasów z funkcją Blumotion. Prowadnik od zawiasów Clip kompatybilny będzie z zawiasami Clip Top. Dodatkową zaletą tych produktów jest możliwość bezstopniowej regulacji aż w 3 płaszczyznach, a także eleganckie wzornictwo, które pozwoli na estetyczne wykończenie wnętrza mebli od strony technicznej. to możliwość wyboru produktów takich jak:

  • zawiasy standardowe 110° do drzwi bliźniaczych, nakładanych, wpuszczanych
  • zawiasy do drzwi równoległych
  • zawiasy 95° do drzwi profilowanych o pogrubionej krawędzi
  • zawiasy kątowe -50° do + 50°
  • zawias o szerokim kącie otwarcia Clip Top 155°z nakładanym Blumotion
  • zawiasy do ramek aluminiowych

 

 

Zawiasy Clip Top Blumotion mogą być montowane na 3 sposoby: na wkręty, wcisk lub techniką Inserta - bez użycia narzędzi. Technika montażu Clip pozwala na prosty montaż, a także demontaż frontu. Szeroka oferta umożliwia dobranie odpowiedniego zawiasu do różnych sytuacji kątowych.