Gałki kryształowe - styl glamour w Twoim domu

22-04-2016

Gałka kryształowa Crystal Palace

 

Gałki kryształowe Crystal Palace

Gałki meblowe przede wszystkim pełnią rolę użytkową - umożliwiają otwieranie szuflad oraz drzwiczek szafki. Dodatkowo mogą być efektownym elementem szuflad i szafek będąc ich ozdobą. Dlatego też warto dobrać gałki, które będą współgrać ze stylistyką mebli, ponieważ przez źle dobrane rozmiary czy kształty nawet najbardziej stylowe meble mogą stracić swój urok. Kolekcja Crystal Palace firmy GTV obejmuje kryształowe gałki meblowe zdobione oryginalnymi kryształkami. Wyróżniają się oryginalnym i niecodziennym kształtem.

 

Nadaj blasku swoim meblom - gałki kryształowe

Gałki dostępne są w różnych wysokościach i kształtach. Dzięki temu można dobrać odpowiedni wzór do każdych mebli.Gałki kryształowe sprawdzą się szczególnie we wnętrzach wykonanych w stylu glamour. Będą efektownym wykończeniem mebli, zwłaszcza tych z frontami na wysoki połysk. Ich dekoracyjny i wyjątkowy wygląd sprawia, że mogą być jedynym elementem ozdobnym w komodach, kredensach czy toaletkach. 

Kolekcja Crystal Palace może być użyta w każdych meblach: łazienkowych, pokojowych, a także w kuchennych. Kryształowe gałki będą ciekawym uzupełnieniem mebli w eleganckich salonach kosmetycznych i fryzjerskich. Gałki GTV mocowane są na jeden wkręt, który dostępny jest razem w opakowaniu z produktem. Dodatkowym atutem gałek meblowych jest ich trwałość i odporność na zarysowania. 

 

Tradycyjne stalowe gałki meblowe również mogą prezentować się niezwykle ciekawie one również mogą być świetnym uzupełnieniem mebli. Więcej o stalowych gałkach meblowych przeczytasz w innym artykule na naszym blogu.

Klasyczne stalowe gałki do mebli

 


Nasi dostawcy: