Krzesła Biagio w stylu DSW - ponadczasowy design

29-03-2016

Ponadczasowe plastikowe krzesła

Krzesła inspirowane projektem powstałym w 1950 roku po dziś dzień cieszą się ogromną popularnością. Wzór został stworzony przez parę projektantów na konkurs odbywający się w Nowym Jorku "Low-Cost Furniture". Było to pierwsze plastikowe krzesło jakie wyprodukowano. Małżeństwo Ray i Charles Eames podarowało światu ponadczasowy produkt określany mianem kultowego mebla. Potocznie nazywane krzesłem Eamsów charakteryzuje się niewielkich rozmiarów siedziskiem podtrzymywanym przez drewniane lub metalowe nogi wyglądem przypominające wieżę Eiffla. Stąd też inspiracja.

 

Zielone plastikowe krzesła

 

Kultowy mebel

Proste linie krzesła Biagio sprawiają, że mebel ten sprawdzi się praktycznie w każdym pomieszczeniu. Jako klasyka z lat 50tych krzesło będzie ciekawym uzupełnieniem stylu nowoczesnego i skandynawskiego. Niewielkie wymiary krzesła pozwolą na wybranie go nawet do niewielkiej kuchni czy jadalni. Docenia się je za oryginalny design, lekkość i łatwość w utrzymaniu. Krzesło urzekło swoim wyglądem kilkadziesiąt lat temu i robi to do dzisiaj.

 

Szare plastikowe krzesło

 

Wersja z podłokietnikami

Uzupełnieniem krzeseł Biagio w naszej ofercie są krzesła Augusto wyposażone w podłokietniki. W obu modelach zachowano jednakowy styl, dzięki temu można je łączyć ze sobą w jednym pomieszczeniu, a nawet przy jednym stole. Ciekawy efekt uzyska się dobierając krzesła w dwóch (a nawet w trzech i czterech) wariantach kolorystycznych. Krzesła dobrze prezentują się przy stołach drewnianych, szklanych oraz wyposażonych w płytę MDF.

 

Białe plastikowe krzesła

 

Styl DSW w wersji mini

Krzesło w stylu DSW w wersji mini przeznaczone jest dla najmłodszych. Dopasowane rozmiarami do kilkulatków w połączeniu ze stolikiem Veronica czy Trina będzie uzupełniać kącik zabaw w pokojach dziecięcych. Dziecko uzyska wyodne miejsce, gdzie rozłoży swoje kredki i kolorowanki. Krzesła Biagio Kids to także ciekawa alternatywa dla przedszkoli, żłobków oraz świetlic. Również na weselach krzesła pozwolą na stworzenie oddzielnego miejsca dla pociech. Meble będą prezentować się bardzo stylowo przyciągając wzrok wszystkich gości.

Białe krzesła przy stole konferencyjnym fot. Hotel Podlasie w Białymstoku

 


Nasi dostawcy: