Krzesła z poduszką Leon - nowość w naszym sklepie

17-06-2016

 

Wygodne użytkowanie - krzesła z poduszką

Krzesło białe z poduszką na siedzisku Nowoczesne krzesła Leon to połączenie wygody z pięknym designem. Walory wizualne krzesła są zgodne z najnowszymi trendami panującymi we wzornictwie meblowym. Dostępne w trzech podstawowych kolorach nadadzą niepowtarzalnego charakteru nowoczesnemu wnętrzu. Na szczególną uwagę zasługuje nie tylko wyrazisty design, ale również zastosowana na siedzisku poduszka, wykonana z ekoskóry w kolorze siedziska. Wybierz swój ulubiony odcień: beżowy, szary lub klasyczną czerń.

 

Krzesła które są łatwe do czyszczenia

Uzupełnieniem matowego siedziska wykonanego z polipropylenu są drewniane nogi. Dodają elegancji krzesłu, a zarazem są solidną podporą dla siedziska. Materiały użyte do produkcji krzesła są łatwe w utrzymaniu w czystości, dlatego też krzesło sprawdzi się w takich pomieszczeniach jak kuchnia i lokale gastronomiczne, gdzie szczególnie są narażone na zabrudzenia. Model Leon to także ciekawy mebel do zastosowania w jadalni i pokoju dziennym, gdzie miękkie siedzisko pozwoli na długie spędzanie czasu przy stole wraz z rodziną.

 

Wersje kolorystyczne krzeseł Leon

 

Nowoczesne krzesła o bardzo oryginalnym designe

Stonowane kolory siedziska w połączeniu z drewnianym stelażem tworzą model krzesła, które może uzupełniać wnętrza wykonane w stylu skandynawskim.  może z pewnością zagościć w biurach, nowoczesnych restauracjach i kawiarniach. Dzięki nim goście otrzymają wygodne w użytkowaniu meble, a wnętrze nabierze nowoczesnego i oryginalnego charakteru. Kolorystyka krzeseł została dobrana tak, aby można było łączyć wszystkie modele ze sobą, nawet przy jednym stole. Całkowita wysokość krzesła Leon wynosi 80 cm, natomiast wysokość do siedziska 47 cm.

 

Krzesło Leon w arażnżacji


Nasi dostawcy: