GTV Modern Box - nowoczesny system szuflad

22-10-2015

Modern Box - jako nowoczesna szuflada w twojej kuchni

Modern Box to jeden z najnowocześniejszych systemów szuflad na polskim rynku. Jakość szuflad firmy GTV potwierdzona została certyfikatami wystawionymi przez renomowane międzynarodowe ośrodki badań, w tym SGS. Modern Box GTV to połączenie wysokiej jakości, wytrzymałości, komfortu użytkowania oraz nowoczesnego designu. Systemy Modern Box w pełni zastępują tradycyjne szuflady - doskonale sprawdzają się zamiast stosowania zwykłych półek w szafkach dolnych. Szuflady są zdecydowanie wygodniejszym rozwiązaniem ze względu na zastosowany w nich system prowadnic, które zapewniają wygodny dostęp do pełnej zawartości szafki.

 

Szuflady GTV - wysoka jakość i duża funkcjonalność w niskiej cenie

W większości modeli szuflad GTV zastosowano prowadnice pełnego wysuwu oraz system cichego domyku lub funkcję "push to open" z opcją do wyboru. Obciążenie szuflad Modern Box wynosi do 40 kg, a w przypadku Modern Box Square nawet do 50 kg. Jeżeli chodzi o kolorystykę to wybrać można wersję białą lub szarą. Szuflady Modern Box to także idealne rozwiązanie na wykorzystanie trudnej do zagospodarowania przestrzeni. GTV w swojej ofercie posiada szuflady do szafki narożnej, wąskie szuflady pod piekarnik oraz specjalnie wycięte szuflady pod zlewozmywak. 

 

Szuflady GTV modern box

Szuflady wewnętrzne z systemu szuflad Modern Box GTV

Bazowy system Modern Box może być zastosowany również jako szuflada wewnętrzna przy użyciu odpowiednich akcesoriów. Wystarczy zastosować panel frontu przedniego, a wraz z nim złączki - do wyboru odpowiednia do wysokości szuflady. W przypadku szuflady wysokiej istnieje możliwość zastosowania złączki frontu w dwóch wersjach - przy zastosowaniu dwóch relingów wzdłużnych oraz przy zastosowaniu boków szklanych. Dla podniesienia wygody użytkowania wysokich szuflad wewnętrznych można zamontować na relingu uchwyt ułatwiający ich sprawne wysuwanie.

 

Szuflada wewnętrzna Modern Box
 

Systemy szuflad Modern Box - akcesoria poprawiające funkcjonalność

Zaletą nowoczesnych szuflad jest możliwość zastosowania dodatków, które ułatwiają przechowywanie naczyń, akcesoriów kuchennych oraz produktów spożywczych. Można je skompletować według własnych potrzeb. W organizacji przestrzeni pomogą relingi poprzeczne, które mocowane są za pomocą łącznika relingu poprzecznego bezpośrednio do relingów wzdłużnych. Rozwiązanie te pomoże w stabilizacji znajdującej się w niej słoików, pojemników lub butelek. Innym sposobem na podzielenie szuflady są listwy poprzeczne mocowane za pomocą złączki bezpośrednio do relingu. Listwa dzieli szufladę wzdłuż jej szerokości, natomiast zastosowanie przegród listwy poprzecznej pozwala na podzielenie jej dodatkowo w pionie. Bazowe boki szuflad Modern Box można zastąpić bokami perforowanymi lub szklanymi. Dodatkowo w szufladach można użyć maty antypoślizgowej, która będzie zapobiegać przesuwaniu się naczyń oraz ochroni szufladę przed zarysowaniami.

 
Więcej informacji o akcesoriach do szuflad Modern Box znajdziesz pod tym linkiem: Akcesoria do systemu szuflad Modern Box firmy GTV

Szuflada Modern Box GTV

 

 

 

 

 

Nasi dostawcy: