Niewielki stolik pomocniczy Aron o wielkich możliwościach

16-01-2018

 

Jeden mebel wiele zastosowań

stolik pomocniczy

Wystrój każdego wnętrza powinien iść w parze z funkcjonalnością. Szczególnie w przypadku niewielkich pomieszczeń. W takich sytuacjach sprawdza się wybieranie mebli, które pełnią nie jedną rolę. Takim meblem jest niewielki i poręczny stolik pomocniczy. Jak sama nazwa wskazuje ma pomagać w codziennym życiu.

 

W naszej ofercie posiadamy stolik Aron, który sprawdzi się w każdym mieszkaniu, biurze, gabinecie i poczekalni. Jego metalowa podstawa skonstruowana jest w taki sposób, aby można go było wsunąć pod sofę albo fotel. Dzięki temu w wygodny sposób można korzystać z blatu umieszczając na nim laptopa, kawę czy zjeść posiłek.

 

Na korytarzu może posłużyć jako miejsce na klucze, a w sypialni spełni rolę stolika nocnego. Na jego blacie umieścisz nie tylko lampkę, ale również odłożysz książkę, kiedy zmorzy Cię sen. Natomiast podczas długiego niedzielnego wypoczynku możesz zadbać o śniadanie dla łóżka dla bliskiej osoby, które umieścisz na stoliku.

 

stolik pomocniczy

 

Mały stolik, lekki i łatwy do przeniesienia, przyda się także latem na balkonie. Pozwoli na odstawienie kubka z herbatą lub miseczki z przekąskami. Warto mieć wszystko pod ręką podczas relaksu. Należy jedynie pamiętać o schowaniu stolika na noc, a także w przypadku deszczowej pogody. Uniwersalny design stolika pozwoli na zastosowanie go w wielu aranżacjach. Zgrabny i ciekawy kształt sprawia, że będzie on również dekoracją i ciekawym element wystroju wnętrza.