Nowoczesne meble I – stół z białym blatem w ofercie naszego sklepu meblowego

03-03-2017

Meble do kuchni, jadalni czy salonu, dostępne również w naszym sklepie meblowym, mają często białe fronty albo blaty, co czyni je bardziej uniwersalnymi. Prosta stonowana kolorystyka sprawia, że bez trudu odnajdują się w różnorodnych stylizacjach, a dobranie dodatków jest znacznie mniej czasochłonne, ponieważ do bieli i czerni pasują niemal wszystkie barwy. Tak można również usprawnić kwestie projektowania wnętrz, w których znajdzie się stół z białym blatem. W wersji bez ozdób zachowa swoją pierwotną prostotę, natomiast szybko może się zmienić, gdy zostanie przykryty kolorowym obrusem albo innymi ciekawymi dodatkami.

Jak dobierać meble do białego stołu, czyli piękno tkwi w prostocie

Ostateczny wygląd Twojej kuchni, jadalni lub innych pomieszczeń, zależy między innymi od tego, czy są już tam meble i należy do nich dobrać stół, czy odwrotnie – masz już stół, a zastanawiasz się nad innymi meblami. W pierwszym przypadku biały blat sprawdzi się w niemal wszystkich aranżacjach, rozświetlając wnętrze. Biały stół, odpowiednio zadbany, z lśniącą taflą sprawia, że całe pomieszczenie nabiera blasku. Taki mebel może wizualnie odciążyć duże masywne regały. Jeżeli natomiast dobierasz wyposażenie wnętrz między innymi pod kątem posiadanego już stołu, postaw na prostotę kształtów i form. Takie zestawienie jest ponadczasowe, a wystarczy zmiana dodatków, aby uzyskać ciekawy efekt.

Ciekawym rozwiązaniem są modele, w których blat jest biały, natomiast nogi drewniane lub w kolorze drewna. Pozwala to łączyć tworzywa i faktury w całym pomieszczeniu, aby współgrały ze sobą bazując na tym pierwotnym połączeniu. Sprawdzą się tutaj na przykład:

  • drewniane krzesła z białymi siedziskami,
  • nowoczesne białe pufy,
  • białe hokery barowe.

Bardzo innowacyjnym pomysłem z kategorii „dla chętnych” jest trend, który pokazuje, jak w przemyślany sposób stworzyć artystyczny nieład wokół stołu za pomocą różnych krzeseł i siedzeń. Należy dobierać je według klucza, czyli na przykład różne krzesła w tym samym kolorze, różne kolory krzeseł w starym stylu. Można zatem z powodzeniem wykorzystać różne domowe meble do siedzenia lub kupić kilka z różnych kompletów. To dość odważny kierunek, być może bliski Twojemu poczuciu estetyki i jest do zrealizowania także w naszym sklepie meblowym.

Nowe i trwałe meble z nowoczesnego sklepu meblowego

Obecne rozwiązania technologiczne oraz materiały wysokiej jakości użyte na etapie produkcji i montażu mebli dostępnych później w sklepie meblowym sprawiają, że gotowe stoły z powodzeniem przetrwają długie lata przy odpowiednim użytkowaniu. Ważna jest między innymi odpowiednia obróbka oraz impregnacja płyt MDF czy elementów konstrukcyjnych, które stanowią istotne części danego stołu. Konkurencja na rynku mebli sprawia, że z większym prawdopodobieństwem znajdziesz stół w rozsądnej cenie, który będzie dodatkowo:

  • stabilny,
  • wysokiej jakości,
  • wygodny do utrzymania w czystości,
  • łatwy do zmontowania i rozmontowania.

Dawniejsze stoły drewniane lub w kolorze drewna mają swoje nowocześniejsze wersje w podobnej gamie kolorystycznej, natomiast białe blaty z powodzeniem zdobywają zainteresowanie nabywców. Kojarzone są już nie tylko ze stylem skandynawskim, ponieważ przy odpowiedniej aranżacji wnętrz bez trudu tworzą nowoczesny klimat w niemal dowolnym stylu. Jest to zaleta tych mebli, które do Twojego domu mogą wnieść harmonię i wizualny ład.

Stół i inne meble w Białymstoku dostępne w sklepie meblowym online

Wygodny zakup mebli oznacza, że nabycie stołu, krzeseł oraz innych elementów wyposażenia wnętrz może się odbyć z dowolnego miejsca ze względu na wygodną obsługę wysyłkową, a i transakcja w sklepie stacjonarnym przebiega szybko oraz sprawnie. Biały stół z powodzeniem może zastąpić ławę lub stolik kawowy. Bogaty wybór mebli w Białymstoku w naszym stacjonarnym sklepie meblowym oraz w sprzedaży wysyłkowej pozwala stworzyć gotowe kompozycje lub dopasować poszczególne elementy do tych, które masz już w domu.

Ważne jest również prawidłowe dobranie krzeseł do stołu choć z reguły jest to proste zadanie warto zapoznać się z naszym artykułem na blogu. Więcej informacji w artykule: Jak dobrać krzesła do stołu ?

Nasi dostawcy: