Organizacja w kuchni od zaraz - system szuflad Blum

13-05-2016

Prowadnice Blum

Ten moment, kiedy kuchnia, ilością porozrzucanych sztućców, talerzy, czy akcesoriów kuchennych, zaczyna przypominać rozgardiasz, nigdy nie nadejdzie – jeśli zainwestuje się w dobry system szuflad. Sprawna organizacja porządkowania nie jest przereklamowana – to sposób, aby ułatwić przygotowywanie i podawanie posiłków, czy utrzymywanie kuchni w czystości. Gdy każda rzecz ma swoje miejsce, w skuteczny sposób zarządza się ergonomią każdego pomieszczenia.

 

Szuflady BLUM – 60 lat doświadczenia w porządkowaniu

Austriackie przedsiębiorstwo BLUM wprowadziło swoje systemy szuflad już ponad pół wieku temu – już wtedy funkcjonalne rozmieszczenie przedmiotów w kuchni było doceniane. Obecnie jest to również moda – przy szybkim tempie życia utrzymanie dobrych nawyków pomaga skupić się na tym, co ważne. W jaki sposób dobra szuflada kuchenna przyspiesza czas gotowania i pozwala po prostu cieszyć się wspólnymi posiłkami w rodzinnym gronie?

Oto jej cechy:

  • dostępność - wszystkie niezbędne rzeczy są pod ręką w razie potrzeby;
  • sposób porządkowania – nie traci się czasu na szukanie, bo wszystko jest poukładane według przyzwyczajeń;
  • oszczędność miejsca – jedna dobrze zorganizowana szuflada pomieści wiele przyborów, może nawet zastąpić niektóre szafki;

Bałagan bardzo utrudnia skuteczne działanie. Dlatego kuchnia, uporządkowana dzięki szufladom dobranym w przemyślany sposób, jest gwarancją tego, że spędzimy w niej dokładnie tyle czasu ile chcemy, a nie musimy.

 Nowoczesna kuchnia wyposażona w prowadnice Blum

 

Poznaj zalety szuflad BLUM przed zakupem

Uniwersalne sposoby porządkowania nie istnieją – zawsze najpierw jesteśmy my i nasze przyzwyczajenia.
Szeroki wybór dopasowania właściwości szuflady do potrzeb kupującego, upraszcza później korzystanie z niej.

Dlatego wybierając szufladę, warto zwrócić uwagę na:

  • system prowadnic – płynne przesuwanie, ciche i bezpieczne zamykanie oraz trwałość czy prostota montażu;
  • wzornictwo – ciekawy wygląd i szeroki wybór parametrów zapewnia dobranie mebla zgodnie ze swoim gustem;
  • akcesoria – dobra szuflada, nie tylko płynnie otwiera się i zamyka, ale też jest wzbogacona o różnorodne boki do szuflad, solidne mocowania frontu i ścianek tylnych lub wytrzymałe relingi.

Szuflady BLUM pozwalają płynnie przejść od zakupu do rozpoczęcia ich używania, ponieważ sam montaż jest  szybki, a użyte do niego części nie zawodzą klientów od lat.

 

Wybierasz to, co niezbędne – podstawowa zasada organizacji

Od naszych potrzeb zależy to, co w kuchni zostanie uporządkowane w systemach szuflad BLUM. Warto przeznaczyć je na rzeczy, z których często korzystamy albo na te, które chcemy przechowywać w bezpiecznych warunkach.

Niby zwykła szuflada, a jak wiele może  zmienić w naszym podejściu do efektywnego wykorzystania przestrzeni – oszczędzimy miejsce, uporządkujemy niezbędne rzeczy oraz drobiazgi i znajdziemy inspiracje do dalszych porządków. 

 

Przeczytaj także artykuł o szufladach Tandembox Antaro jest to świetny odpowiednik dla szuflad Blum. Więcej o szufladach Antaro przeczytasz w tym artykule: Szuflady Tandembox Antaro z funkcją Tip-On Blumotion


Nasi dostawcy: