Prowadnice Blum Tandem rozwiązanie na lata dla Twoich mebli

30-08-2016

 

Szuflada na prowadnicach blum tandem

 

Tandem - czyli prowadnice dolnego montażu

Model prowadnic Tandem firmy Blum to technologia, która wprawi Twoje szuflady w płynny ruch na długie lata. Szeroka oferta prowadnic pozwoli na różnorodność przy aranżacji wnętrz. Kryty system prowadnic Tandem pozwoli na ich ukrycie pod dnem i wyeksponowanie piękna drewnianych boków. Prowadnice te dzięki obciążeniu nawet do 50 kg nadają się do użytku w meblach we wszystkich pomieszczeniach, także kuchniach, gdzie często przechowujemy w szufladach ciężkie przedmioty. Również szerokie szuflady poruszają się równomiernie dzięki opcjonalnej stabilizacji, a niskie wartości opadania pozwalają na swobodny ruch szuflad znajdujących się nisko, tuż nad podłogą. Dwie techniki montażu: na bolce i na sprzęgło, pozwoli na dopasowanie odpowiedniej dla każdego majsterkowicza.

 

Z Blumotion lub Tip-On do wyboru do koloru - poznaj różnice funkcji

Prowadnice Tandem różnią się między sobą nie tylko długością dostępną od 250-750 mm, ale przede wszystkim dodatkową funkcją taką jak Blumotion lub Tip-on. Przy czym każda z prowadnic posiada do wyboru częściowy lub pełny wysuw.

  • Blumotion - zadba o delikatne oraz ciche domykania szuflad nawet bardzo obciążonych i o dużych gabarytach.

  • Tip-on - funkcja przeznaczona do frontów bezuchwytowych, gdzie po naciśnięciu frontu szuflada się otwiera automatycznie. Aby ją zamknąć wystarczy docisnąć szufladę.

  • Servo-drive - elektryczne wspomaganie otwierania - szuflada wysuwa się po naciśnięciu frontu. Do stosowania tylko z prowadnicami z funkcją Blumotion.

Przeczytaj również artykuł o prowadnicach Hettich Quadro: Prowadnice Quadro - wysoki komfort użytkowania szuflad

Poniżej prezentujemy przykładowe zastosowania prowadnicy Blum Tandem:

 

Przykładowe zastosowanie prowadnic tandem


Nasi dostawcy: