Prowadnice Quadro - wysoki komfort użytkowania szuflad

11-04-2016

 

Prowadnice dla wymagających

Szuflada na prowadnicach Hettich Quadro Prowadnice Quadro firmy Hettich przeznaczone są do szuflad drewnianych, które wprowadzają w płynny ruch. Dzięki swojej wysokiej jakości wykonania zapewniają najwyższy komfort użytkowania. Atrakcyjny wygląd szuflad idzie w parze z komfortem użytkowania dzięki niewidocznemu montażowi prowadnicy. Produkty Quadro to wytrzymałość na duże obciążenia. Ich zaletą jest także prosty i szybki montaż samej szuflady - wystarczy nasunąć lub nałożyć.

Prowadnice Quadro są optymalnym rozwiązaniem wszędzie tam, gdzie duże obciążenia wymagają stabilności i najwyższej jakości. W stalowych profilach znajduje się 180 stalowych kulek, które poruszając się zapewniają prawidłowy ruch szuflady. Mechanizm kulkowy sprawia, że praca prowadnicy jest lekka nawet przy dużych obciążeniach.

 

Quadro z Silent System

Cicho domykające się szuflady pozbawiają nas hałasu powstającego w wyniku uderzania szuflady o korpus mebla. Prowadnice wyposażone w system amortyzacji Silent System dbają o delikatne domykanie wszystkich szuflad - czy to malych czy dużych. System ten zintegrowany jest fabrycznie w prowadnicy, co oszczędza dodatkową pracę przy montażu produktu w przypadku wyboru prowadnicy z takim systemem. Prowadnice Quadro dostępne są o długości od 250 do nawet 680 mm.

 

Quadro z push to open

System "Push to open" pozwala na zaprojektowanie mebli bez uchwytów. Gładkie fronty to trend w meblarstwie, który wybierany jest szczególnie w przypadku mebli kuchennych, łazienkowych i pokojowych. Mechanizm ten otwiera automatycznie szufladę po lekkim naciśnięciu frontu. Prowadnice Quadro wyposażone w system push to open występują z częściowym oraz pełnym wysuwem. Obciążenie maksymalne w zależności od modelu wynosi 25 kg, 30 kg lub 50 kg.

 

Szuflady na prowadnicach Hettich Quadro
Przeczytaj również nasz artykuł o prowadnicach do szuflad firmy Blum. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w tym artykule u nas na blogu: Prowadnice Movento Tip-On Blumotion - rozwiązanie na wysokim poziomie


Nasi dostawcy: