Pufa ze schowkiem - uniwersalny mebel w Twoim domu

17-08-2016

 

Pufy jako meble o uniwersalnym zastosowaniu

Biała pufa ze schowkiem

Pufy to meble, które gościły już w babcinych salonach, a teraz służą także i nam. Zmieniły oczywiście nieco swój design. Dzięki nowoczesnemu wyglądowi wypełniają przestrzenie współczesnych czterech kątów. Pufy to przede wszystkim meble o uniwersalnym zastosowaniu, które sprawdzają się głównie w mieszkaniach o niewielkim metrażu, szczególnie w kawalerkach, gdzie każdy fragment podłogi jest na wagę złota.

 

Pufy pomimo swoich niewielkich gabarytów zasługują na szczególną uwagę. Najczęściej stanowią uzupełnienie kompletów wypoczynkowych, tuż obok sofy i fotela. Po długim i ciężkim dniu w pracy są podparciem dla zmęczonych nóg. Jeżeli nie chcemy przechowywać ich na widoku to łatwo znaleźć dla nich miejsce, ponieważ pozbawione oparcia, mogą być schowane pod blat stołu czy biurka. Natomiast w każdym momencie można wykorzystać je jako dodatkowe siedziska przy przyjmowaniu gości.

Sprawdź również na naszym blogu artykuł: 6 ciekawych zastosowań pufy w twoim domu. Gorąco zachęcamy do przeczytania innego naszego artykuły na blogu.

 

Pufa ze zdejmowanym siedziskiem

Większość modeli dostępnych na rynku posiada możliwość zdjęcia siedziska i wykorzystania wnętrza pufy jako schowek na przykład na zabawki w pokoju dziecięcym. W łazience wnętrze pufy może posłużyć jako pojemnik na brudną bieliznę, a na korytarzu pomieści czapki, szale i rękawiczki. Umiejscowiona w salonie będzie nie tylko dodatkowym miejscem do siedzenia, ale również schowkiem dla gazet i pilotów, które zawsze będą w zasięgu ręki, a nie na widoku.

 

Pufy dzięki temu, że są lekkie i poręczne łatwo przestawiać z miejsca na miejsce. W pogodne dni można użyć ich na balkonie, a następnie schować ponownie do środka. Materiały z jakich wykonano pufy Luis dostępne w naszym sklepie są nie tylko wytrzymałe, ale również łatwe w utrzymaniu w czystości. Miękkie i wygodne siedzisko podnosi komfort użytkowania pufy, nawet przez dłuższy czas.
Nasi dostawcy: