System szuflad AXIS GTV - postaw na proste i eleganckie rozwiązania

30-05-2017

 Szuflada GTV AXIS

 

Proste, wyraźne kształty - system eleganckich szuflad GTV Axis

System eleganckich szuflad Axis od firmy GTV to propozycja dla osób szukających prostych i minimalistycznych rozwiązań wpisujących się w nowoczesny design meblarstwa. Model Axis wyróżnia się bardzo cienkimi gładkimi bokami, które pozwalają uzyskać dodatkową wolną przestrzeń wewnątrz szuflady. Do wyboru dostępne są boki w szarym i klasycznym białym kolorze.

Podobnie jak w systemach Modern Box zastosowano tutaj prowadnice zapewniające cichy i delikatny domyk szuflad. Wystarczy popchnąć szufladę, a ona domknie się już sama, bez zbędnego hałasu. Idealne rozwiązanie do mebli, z których korzystają również dzieci. Amortyzator wbudowany jest już fabrycznie w prowadnice, nie wymaga dokupowania dodatkowego systemu. Natomiast pełny wysuw pozwala na całkowite wysunięcie szuflady, co zapewnia swobodny dostęp do całego jej wnętrza. Łatwo wyjmować i chować wszelkiego rodzaju przedmioty.

Więcej o funkcjonalnościach tego systemu szuflad możesz przeczytać tutaj: GTV Axis Pro - funkcjonalny system szuflad 

 

Systemy szuflad GTV Axis - różne wysokości szuflad

 

Axis dostępny jest do szafek o najpopularniejszych głębokościach 450 i 500 mm. Pozwala na wysoką ładowność aż do 40 kg, dlatego też systemy te stosować można również w kuchni i przechowywać w szufladach nawet cięższą zastawę kuchenną. Axis to prosty i szybki montaż z możliwością regulacji w pionie i poziomie.

 

Zabudowane, gładkie boki w szufladach GTV Axis

W ofercie dostępne są 3 wysokości szuflad, podobnie jak w systemie Modern Box: niska, średnia i wysoka. Różnica polega jedynie na tym, że w systemie Axis boki w każdej szufladzie mają inną wysokość i są przede wszystkim zabudowane. Nie występują tutaj relingi w wysokich szufladach ani boki perforowane. Boki stalowe wypełniają całą powierzchnię boczną. Wysokość boków w szufladach wygląda następująco:

  • niska h=95 mm (wysokość ścianki tylnej 84 mm)
  • średnia h=127 mm (wysokość ścianki tylnej 116 mm)
  • wysoka h=176 mm (wysokość ścianki tylnej 167 mm)

Szuflady GTV Axis zastosowane w szafce kuchennej

 

Skład kompletu:

  • stalowe boki prowadnice z pełnym wysuwem i amortyzacją
  • złączki ścianki tylnej
  • mocowania frontu
  • wkręty
  • zaślepki otworów montażowych

Model Axis sprawdzi się zarówno jako standardowa szuflada wyposażona we front z uchwytem jak również jako szuflada wewnętrzna przy zastosowaniu odpowiednich złączek i panelu przedniego. W przypadku wewnętrznych wysokich szuflad dodatkowo można zastosować reling poprzeczny ułatwiający wysuwanie szuflady.

Zachęcamy również do przeczytania artykułu o nowoczesnym systemie szuflad modern Box firmy GTV.
Więcej informacji znajdziesz na naszym blogu pod tym linkiem: GTV Modern Box - nowoczesny system szuflad

 

Uporządkowane wnętrze - w kuchni musi być wszystko pod ręką!

Firma GTV w swojej ofercie posiada dedykowane do szuflad Axis wkłady na sztućce wykonane z wysokogatunkowego drewna bukowego. Wkłady dostępne są dla dwóch głębokości szuflad 450 i 500 mm z możliwością regulowania ich szerokości. Podstawowe wkłady na sztućce Customi uzupełnić można o wkłady na folię, noże i przyprawy. O wnętrze szuflad warto zadbać również stosując matę antypoślizgową, która nie tylko chroni dno przed zarysowaniami, ale również zapobiega przesuwaniu się przedmiotów podczas otwierania i zamykania. Matę w dowolnym momencie można wyjąć, umyć, a po osuszeniu ponownie umieścić w szufladzie.

 Organizery drewniane na sztućce kuchenne w szufladzie GTV AXIS


Nasi dostawcy: