Porcelanowe uchwyty meblowe - odmień swoje szafki

23-05-2016

uchwyty porcelanowe 

Porcelanowe akcenty w meblach

Tradycyjne kształty, delikatne kolory oraz wyjątkowe zdobienia w postaci kwiatków i łanów zboża to cechy, które łączą kolekcję gałek porcelanowych dostępnych w naszym sklepie. Zróżnicowany asortyment wzorów pozwoli na dopasowanie odpowiedniego motywu do pozostałych elementów wyposażenia. Delikatne wizualnie modele w rzeczywistości są wytrzymałe i sprawdzają się także w meblach kuchennych, w których najczęściej otwieramy szafki i szuflady.

Porcelanowe wykończenia sprawdzą się szczególnie w drewnianych, tradycyjnych meblach, na przykład w kuchniach wykonanych w angielskim stylu. To także praktyczny i dekoracyjny element wykończenia kredensów, stylowych szafek łazienkowych oraz toaletek. Delikatne gałki porcelanowe pasują szczególnie do jasnych i pastelowych kolorów mebli. W naszej ofercie dostępne są modele oprawione w metalową obwódkę lub bez obramowania. Gałki porcelanowe podkreślają strukturę drewnianych mebli, nadając im niepowtarzalnego charakteru.

 

 

Wymiana uchwytów i gałek meblowych to także najszybszy i najtańszy sposób na odnowienie mebli. Wystarczy odkręcić stare elementy wykończenia i zastąpić je nowymi, aby nadać świeżości szafkom i szufladom. Warto pomyśleć o połączeniu gałek z uchwytami i zastosować je w jednym pomieszczeniu, na przykład montując gałki w szafkach, a uchwyty w szufladach lub na odwrót. Jeszcze ciekawszy efekt uzyskamy łącząc kilka motywów, na przykład kwiaty i łany zbóż.