Wood'in'set - drewniane wkłady do szuflad firmy GTV

22-06-2016

 

Organizery z drewna bukowego - drewniane wkłady z serii Wood in Set

Zadbaj o porządek w swoich kuchennych szufladach z nowoczesnymi drewnianymi wkładami firmy GTV. Kolekcja Wood in Set obejmuje wkłady na sztućce i drobne akcesoria kuchenne, a także bloki na noże, przyprawy oraz uchwyty na folię kuchenną. Dzięki nim zapewnisz sobie i Twojej rodzinie wygodę w użytkowaniu szuflad kuchennych. Wszystkie produkty wykonane zostały z wysokogatunkowego drewna bukowego o ciepłym odcieniu, które prezentuje się elegancko, a dodatkowo jest bardzo trwałe w użytkowaniu.

 

Organizer na sztućce do szuflady Wood in Set

 

Produkty Wood in Set zostały stworzone z myślą o posiadaczach systemów szuflad Modern Box i systemy szuflad Axis - popularnych produktów tej marki. Wkłady idealnie współgrają z nowoczesną linią szuflad, a dodatkowo zwiększają ich funkcjonalność. Lakierowana matowa powłoka nadaje niepowtarzalnego wyglądu wkładom, a także zabezpiecza powierzchnię przed uszkodzeniami. W ofercie dostępne są produkty przeznaczone do szuflad o głębokości 450 mm oraz 500 mm. Oferta obejmuje:

  • wkłady do szuflad Inserti
  • wkłady do szuflad z możliwością regulacji szerokości Customi
  • bloki na przyprawy Herbi
  • bloki na noże Knifi
  • uchwyty na folię Holdi

 

Rodzaje wkładów i organizerów z serii Wood in Set

 

Dodatkowe akcesoria do organizerów i wkładów szuflad

Podstawowy wkład Customi przeznaczony jest do szuflad o szerokości od 400 do 1000 mm. Może on być uzupełniony o dodatkowe akcesoria takie jak bloki na noże i przyprawy oraz uchwyty na folię. Wkład na przyprawy pozwoli na ułożenie słoiczków po skosie na trzech poziomach, co zapewnia łatwy i szybki dostęp do nich. Organizer Kinfi to blok na noże wyposażony w 5 oddzielnych przegród oraz miejsce na uchwyty. Produkt Holdi ułatwia odrywanie przechowywanej w nim folii, a dodatkowo prezentuje się bardzo estetycznie. Dzięki organizerom w łatwy sposób zachowasz porządek w szufladach, a sztućce i przybory kuchenne wreszcie znajdą swoje własne miejsce.

Warto również zastosować antypoślizgowe maty na spód szuflad które będą chroniły przed porysowaniem a także przed przemieszczaniem się akcesoriów w szufladach. Więcej o zastosowaniach maty antypoślizgowej piszemy w tym artykule: Mata antypoślizgowa do szuflad - dlaczego warto stosować?

 


Nasi dostawcy: