Wyposażenie garderoby z akcesoriami Elagance GTV

27-09-2016

 

Wyposażenie garderoby w funkcjonalnym wydaniu

Kosze wysuwane do szafy lub garderoby

Kolekcja produktów do garderoby Elegance, w której skład wchodzą półki, wieszaki i kosze wyróżnia się stylem, jakością oraz funkcjonalnością. Szeroki wybór akcesoriów umożliwia kompletne, ale przede wszystkim optymalne zagospodarowanie garderoby. A jak wiadomo miejsca w mieszkaniu nie przybędzie, dlatego warto zadbać o rozsądne wykorzystanie przestrzeni, gdzie pomieszczą się ubrania wszystkich domowników. Decydując się na wybór produktów Elegance otrzymujesz wysoką jakość w eleganckim wydaniu.

Do przechowywania garderoby takiej jak: bluzki, sweterki oraz spodnie jeansowe sprawdzą się trzypoziomowe kosze z bocznym mocowaniem. Wyposażone w komplet prowadnic pozwolą na wysunięcie ich poza szafę. Do wyboru dostępne są kosze do garderoby ze szklanymi bokami lub wyposażonymi w relingi. Dodatkowo w garderobie ubrania można składować w wysuwane na prowadnicach designerskie szuflady do garderoby dostępne w kilku szerokościach oraz z trzema bokami do wyboru: szklanymi, relingowymi oraz rattanowymi. Kosze i szuflady to również wygodny sposób na umieszczanie w nich ręczników oraz pościeli, do której zapewnimy sobie swobodny dostęp.

 

Zastosowanie szuflad w szafie lub garderobie

 

Wieszaki na spodnie z organizerem na drobne przedmioty

Wieszaki i szuflady na spodnie to doskonałe rozwiązanie szczególnie dla materiałowych spodni, które po wyjęciu z półek nadają się jedynie do ponownego prasowania. Dlatego też, aby uniknąć zagnieceń należy rozwiesić je na wieszakach do tego przeznaczonych - każda para na oddzielnym relingu. Oferta Elegance obejmuje aż cztery rodzaje wieszaków na spodnie. Jednym z nich jest wieszak z mocowaniem do boków szafy wyposażony w uchwyty na spodnie. Do wyboru mamy także podobny wieszak wyposażony dodatkowo o organizer, np. na paski, które zawsze będę tuż przy spodniach. Innym rozwiązaniem są podwieszane wieszaki na spodnie lub mocowane do boku szafy, wyposażone w pojemniki na drobne akcesoria.

Wszystkie modele szuflad oraz wieszaków na spodnie wyposażone są w prowadnice pełnego wysuwu, co pozwala na wysunięcie ubrań poza korpus szafy. Dodatkowo prowadnice poruszają się cicho i delikatnie, co znacznie podwyższa komfort użytkowania tych produktów.

 

Wysuwana szuflada w szafie na spodnie lub inne akcesoria

 

Krawaty i paski pod kontrolą - wieszaki w szafie

Wysuwany wieszak na krawaty w garderobie

W ofercie znajdziemy także wieszaki wyposażone w specjalne uchwyty na krawaty i paski. Dostępne są wieszaki 2w1, które posiadają uchwyty na te oba elementy garderoby, jak również można wybrać wieszak tylko i wyłącznie na krawaty lub wyposażony dodatkowo w pojemniki, które pomieszczą biżuterię, paski, zegarki.

 

Firma GTV zadbała także o wygodny sposób przechowywania obuwia tworząc szuflady na prowadnicach wyposażone w specjalnie wyprofilowane miejsca do układania butów. Wszystkie pozostałe akcesoria takie jak: apaszki, biżuteria, spinki do mankietów oraz zegarki można posegregować w szufladach wyposażonych w organizer składający się z jednakowych przegródek. Wszystko na swoim miejscu, bez plątania się i zawsze na wyciągnięcie ręki.

 

Poszczególne elementy kolekcji Elegance ułatwią optymalne zagospodarowanie wnętrza szafy czy garderoby. To produkty dzięki którym połączymy przechowywanie ubrań i akcesoriów. Od teraz wszystko znajdzie się na swoim miejscu i będzie zawsze na wyciągnięcie ręki.

 

 

 

 


Nasi dostawcy: