Zaprojektuj i stwórz swoje meble ze złączami Cubix

05-06-2017

 

 

Cubix - współczesne rozwiązania dla mebli

Cubix to nowoczesne i niestandardowe rozwiązanie montażowe, które umożliwia szybkie i proste budowanie własnych mebli. Dostępne są dwa rodzaje złączek - do mebli wykonanych z płyty 16 mm lub 18 mm. W pudełku znajduje się 20 złączek wraz z zaślepkami, które pozwalają na uruchomienie kreatywności oraz stworzenie mebli według własnych potrzeb i upodobań lub takich, których nie można znaleźć nigdzie indziej.

Złączki Cubix pozwalają na montaż wielu rodzajów mebli: regałów, szaf, biurek i półek na książki. To idealny produkt do wykonania modułowych mebli, które w każdej chwili można powiększyć o wybrany segment. Firma Cubix podpowiada w jaki sposób można skonstruować aż 14 różnych mebli, z których każdy zawiera pakiet 20 elementów mocujących Cubix. Do montażu wymagany jest jedynie śrubokręt i wkręty. Prosto, ekonomicznie i szybko.

 

Meble z zbudowane za pomocą złączek Cubix

 

Zestaw montażowy Cubix to produkt dla osób lubiących realizować pomysły na meble DIY. Odkryj w sobie majsterkowicza. Jeden pakiet złączek stwarza wiele możliwości. Złączki dostępne są w trzech kolorach: białym, szarym i ciemnoszarym. Złącza w kolorze białym pasują do płyt każdego koloru, do prostych wykończeń i drewnianych efektów. Kolor ciemnoszary sprawdzi się szczególnie w połączeniu z płytą imitującą drewno, a złączki w kolorze jasnym szarym to produkty przeznaczone do materiałów takich jak beton. Poniżej znajdują się przykładowe meble stworzone za pomocą złączek Cubix. Zainspiruj się!

 

Meble zbudowane za pomocą złączek Cubix


Nasi dostawcy: