Zaprojektuj i stwórz swoje meble ze złączami Cubix

05-06-2017

 

 

Cubix - współczesne rozwiązania dla mebli

Cubix to nowoczesne i niestandardowe rozwiązanie montażowe, które umożliwia szybkie i proste budowanie własnych mebli. Dostępne są dwa rodzaje złączek - do mebli wykonanych z płyty 16 mm lub 18 mm. W pudełku znajduje się 20 złączek wraz z zaślepkami, które pozwalają na uruchomienie kreatywności oraz stworzenie mebli według własnych potrzeb i upodobań lub takich, których nie można znaleźć nigdzie indziej.

Złączki Cubix pozwalają na montaż wielu rodzajów mebli: regałów, szaf, biurek i półek na książki. To idealny produkt do wykonania modułowych mebli, które w każdej chwili można powiększyć o wybrany segment. Firma Cubix podpowiada w jaki sposób można skonstruować aż 14 różnych mebli, z których każdy zawiera pakiet 20 elementów mocujących Cubix. Do montażu wymagany jest jedynie śrubokręt i wkręty. Prosto, ekonomicznie i szybko.

 

Meble z zbudowane za pomocą złączek Cubix

 

Zestaw montażowy Cubix to produkt dla osób lubiących realizować pomysły na meble DIY. Odkryj w sobie majsterkowicza. Jeden pakiet złączek stwarza wiele możliwości. Złączki dostępne są w trzech kolorach: białym, szarym i ciemnoszarym. Złącza w kolorze białym pasują do płyt każdego koloru, do prostych wykończeń i drewnianych efektów. Kolor ciemnoszary sprawdzi się szczególnie w połączeniu z płytą imitującą drewno, a złączki w kolorze jasnym szarym to produkty przeznaczone do materiałów takich jak beton. Poniżej znajdują się przykładowe meble stworzone za pomocą złączek Cubix. Zainspiruj się!

 

Meble zbudowane za pomocą złączek Cubix