Gałki do mebli

Gałki meblowe porcelanowe, metalowe czy kryształowe? Duże, średnie, a może zupełnie małe? Okrągłe, owalne, kwadratowe? A kolor? Niby taki detal, ale wybór nie jest aż tak oczywisty. Co wybrać, aby gałka podkreślała styl mebla i pełniła funkcję dekoracyjną, a nie jedynie użytkową?

W naszej ofercie posiadamy szeroki wybór gałek, aby każdy znalazł model pasujący do wymarzonych mebli. Porcelanowe gałki znajdą swoich odbiorców wśród posiadaczy drewnianych mebli, szczególnie kuchennych projektowanych na styl angielski. Dostępne wzory na powierzchniach gałek umożliwiają dopasowanie odpowiedniego stylu do pozostałych dodatków wnętrza. Niektóre z modeli oprawione są w metalową oprawę.

Meblowe gałki metalowe i kryształowe

Zwolennicy nowocześniejszych rozwiązań powinni zwrócić uwagę na metalowe gałki. Do produkcji tych wyrobów wykorzystywany jest ZnAl - stop cynku z aluminium lub z aluminium i miedzią. Grupa ta oferuje różnorodne wzory dostępne w różnych wymiarach i kolorach. Najpopularniejszymi kolorami wśród gałek metalowych jest aluminium, chrom, inox oraz satyna. Dla miłośników stylu retro polecamy modele w kolorze starego złota i starego srebra.

Kolekcja gałek kryształowych nada meblom niepowtarzalnego uroku. Wprowadzi do wnętrza odrobinę luksusu, dzięki wyjątkowej dekoracyjności. Gałki sprawdzą się głównie w nowoczesnych wnętrzach, szczególnie tych tworzonych w stylu glamour. Gałka kryształowa GTV to także doskonały dodatek w gładkich frontach. Dostępna jest w kolorze przezroczystym i czarnym.
Nasi dostawcy: