Firma HASS działa na rynku od 1996 r. zajmując się dostarczaniem klientom najwyższej jakości mebli i akcesoriów meblowych. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom uruchomiliśmy sprzedaż internetową by ułatwić Państwu dobór idealnego wyposażenia wnętrz. Ofertę naszą kierujemy do wymagających klientów ceniących sobie najwyższą jakość i profesjonalną obsługę. Postaramy się dostarczyć Państwu satysfakcji z dokonanych zakupów. W swojej ofercie posiadamy krzesła, krzesła barowe, ławy, stoły jak również w dziale akcesoria meblowe szuflady modern box, zawiasy, nogi, kółka, uchwyty, amortyzatory. Każdy przedmiot jest starannie przez nas dobrany pod względem jakości, funkcjonalności jak i ceny. Systematyczny rozwój naszej firmy zawdzięczamy naszej rzetelności, terminowości, indywidualnemu podejściu do każdego klienta oraz dbałości o każdy szczegół.

 

Dołącz do grona zadowolonych klientów:

  • "Sklep godny polecenia, szybka i sprawna realizacja zakupu."
  • "Jestem bardzo, ale to bardzo zadowolony z zakupu, przede wszystkim z miłej i fachowej obsługi. Pani bardzo kompetentna, super mi doradziła, szybko wysłane. SSSUUUPPPERRR!!! Polecam."
  • "Profesjonalna i miła obsługą. Transakcja przebiegła wzorcowo. Chętnie skorzystam z możliwości dalszej współpracy."
  • "Ponieważ opinię o produkcie już wyraziłem przy wcześniejszym zakupie, dodam tylko, że jestem bardzo zadowolony z fachowej i miłej obsługi pomocnej przy rozwiązywaniu problemów, polecam."
  • "Rzetelny sprzedawca i szybka przesyłka. Polecam ten sklep."
  • "Wystawiam pozytywna opinię o sprzedawcy. Szybko i zgodne z opisem."
  • "Najszybciej zrealizowany mój zakup w historii :-) Obsługa na bardzo wysokim poziomie. Szczerze polecam."

 

 

HASS WASILUK SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Ul. Boczna 1
15-181 Białystok

NIP: 966-13-60-131


Nasi dostawcy: