Akcesoria meblowe: biuro nareszcie uporządkowane

02-08-2017

 

Przedłużacz biurkowy power cube 2x 230 2x USB

 

Plączące się na biurku i chaotycznie zwisające kable. Listwy zasilające, swobodnie ciągnące swoje ogony po całej podłodze, tylko czekające, aby na nie nadepnąć. Niewygodna klawiatura, niepotrzebnie zajmująca miejsce, którą trzeba co chwilę odkładać na bok. Brak gniazdka na ładowarkę do telefonu. Słowem – biurowy koszmar. Chcesz go uniknąć? Przedstawiamy kilka biurowych akcesoriów meblowych, które porządkują chaos w miejscu pracy.

 

Półka pod klawiaturę - oszczędność miejsca i duża wygoda pracy

Klawiatura chowana pod blatem biurka pozwala zaoszczędzić cenne miejsce, którego zawsze jest na blacie za mało. Takie rozwiązanie pomaga również w zachowaniu zasad ergonomii podczas pisania na klawiaturze. Dodatkowo wysuwana półka pod klawiature ułatwia utrzymanie klawiatury w czystości. Modele o wysokiej funkcjonalności (znajdujące się w naszej ofercie) posiadają również wbudowany piórnik na przybory biurowe.

 

Gniazdka wpuszczane w blat - zasilanie zawsze pod ręką!

Wpuszczane w blat gniazdka to niezwykle nowoczesne akcesoria. Zamontowane w blacie, dają łatwy i szybki dostęp do zasilania, dzięki czemu wygodnie podłączysz niezbędne urządzenia: drukarkę, komputer przenośny, ładowarkę. Można spotkać je w wersjach prostokątnych, okrągłych i eliptycznych, z jednym lub kilkoma gniazdkami. Mogą być dodatkowo wyposażone w port USB. Zamontowane klapki chronią przed kurzem i ukrywają gniazdko przed wzrokiem, gdy nie jest potrzebne.

Więcej o gniazdkach wpuszczanych w blat przeczytasz tutaj: Listwa zasilająca wpuszczana w blat - praktyczny trend

 

Ładowarka do telefonu nadblatowa USB

 

Przepusty kablowe - zadbaj o porządek przewodów na biurku

Niezwykle przydatny element montażowy, pozwalający utrzymać porządek we współczesnym biurowym świecie splątanych kabli. Dzięki nim wszystkie kable z urządzeń znajdujących się na biurku schodzą się w jednym miejscu, co zapobiega bałaganowi i podnosi estetykę. Przepusty kablowe montuje się na poziomych powierzchniach mebli – blatach biurek, stołów. Mogą być okrągłe, kwadratowe lub prostokątne, najczęściej o średnicy/ szerokości 60 lub 80 mm. Materiałem jest tworzywo sztuczne, metale (aluminium). Część modeli jest wyposażona w szczotki wewnątrz przepustu, które mają podtrzymywać kable, by się nie zsuwały.

A jeżeli Ci się marzy biurko z minimalistyczną liczbą przewodów sprawdź nasze funkcjonalne i praktyczne ładowarki bezprzewodowe więcej o nich piszemy u nas na blogu w artykule pod tytułem:

Ładowanie bezprzewodowe - najprostszy i najłatwiejszy sposób ładowania

 

Stelaż biurkowy - sam zbuduj swoje wymarzone biurko

Jest to podstawa do stworzenia w przestrzeni biurowej spersonalizowanych biurek, dostosowanych wielkością i wysokością do potrzeb i możliwości lokalowych. Oferowany przez nas stelaż posiada regulację wysokości w zakresie 725-735 mm oraz możliwość ukrycia kabli wewnątrz konstrukcji. Srebrna stal, z której jest wykonany, świetnie wpisuje się w estetykę nowoczesnego biura. Montaż jest intuicyjny i nie zabiera dużo czasu.

 

Wózek pod komputer - łatwość przemieszczania komputera

W biurach, w których potrzebne są mocne komputery i duże monitory, prym wiodą jednostki stacjonarne. Wózek pod komputer to proste i bardzo praktyczne rozwiązanie. Ma formę prostego stelaża na kółkach, o regulowanej szerokości, dzięki czemu dopasuje się do każdej obudowy komputerowej. Komputer zaopatrzony w wózek można łatwo wsuwać i wysuwać, gdy chcemy podpiąć nowe urządzenie lub po prostu posprzątać pod biurkiem.

 

Porządek w miejscu pracy jest ważny

Stanowisko pracy powinno być uporządkowane, ergonomiczne i przyjazne dla pracownika. Powinno też być funkcjonalne, narzędzia pracy muszą być pod ręką. Nieporządek, chaos, nadmiar przedmiotów – wszystko to rozprasza uwagę. Dzięki wykorzystaniu kilku akcesoriów meblowych do biura zmodernizujesz stanowisko pracy, dzięki czemu wydajność wzrośnie, a przestrzeń biurowa stanie się bardziej przyjaznym miejscem.


Nasi dostawcy: