VALCOMP / MANTION

Produktów na stronie: 1 - 30 z 40

O marce Mantion Polska

Cenisz akcesoria prosto od polskich producentów? Przedstawiamy markę Mantion Polska, która już od ponad 30 lat specjalizuje się w produkcji systemów przesuwnych oraz akcesoriów idealnie do nich przystosowanych. To właśnie Mantion Polska wprowadziła na polski rynek przełomowy produkt, czyli system do drzwi przesuwnych do samodzielnego montażu. Obecnie producent wiedzie prym już nie tylko w Kraju nad Wisłą, ale i na rynku europejskim, skutecznie zaopatrując klientów w wysokogatunkowe elementy meblowe.
 
Początki marki sięgają 1981 roku, natomiast w 1991 roku przyjęła ona nazwę VALCOMP, tworząc pierwsze w Polsce Centrum Okuć Meblowych i Budowlanych. Już dwa lata później powstał wspomniany przełomowy produkt, czyli system do drzwi przesuwnych do samodzielnego montażu, a w 1994 roku akcesoria marki trafiły na rynek Europy Wschodniej. W 2004 roku VALCOMP przekształca się w Mantion Polska i wystarczą zaledwie 3 lata, by w 2017 roku ich akcesoria podbijały setki sklepów i hurtowni w Europie.
 
Marka Mantion Polska od kilkudziesięciu lat z powodzeniem zaopatruje użytkowników w systemy okuć do drzwi przesuwnych szaf i garderób. To jednak nie wszystko – warto wiedzieć, że Mantion wspomaga przedsiębiorstwa, oferując im systemy do przesuwnych i składanych drzwi przemysłowych o ciężarze do 2000 kg, które znajdują zastosowanie głównie w magazynach oraz zakładach produkcyjnych. W ofercie ma też systemy do drzwi przeciwpożarowych, co świadczy o solidności wykorzystywanych materiałów.
 
Jak widzisz, Mantion Polska to marka do zadań specjalnych, która ma doświadczenie w produkcji systemów przesuwnych prawie każdego gatunku. Dlatego produktów Mantion nie mogłoby zabraknąć w ofercie Meblowni!

Oferta produktowa Mantion Polska

Jak już wiesz, marka Mantion Polska słynie z systemów drzwi przesuwnych do szaf. To mechanizm, dzięki któremu otwieranie drzwi przebiega płynnie, szybko i cicho. Jeśli chcesz, by meble uchylały się bezszelestnie i sprawnie, systemy drzwi przesuwnych Mantion na pewno spełnią Twoje oczekiwania. Jak zapewnia producent: Szafy wykorzystujące nasze okucia do drzwi przesuwnych i składanych cechują się wysoką jakością i wytrzymałością.
 
Musisz wiedzieć, że systemy szaf przesuwnych Mantion Polska słyną z aż 5-letniej gwarancji, co tylko świadczy o ich żywotności i odporności. Świetnie zdadzą one egzamin w szafach kuchennych, sypialnianych oraz salonowych – tak naprawdę w każdym miejscu! Systemy szaf przesuwnych wyróżnia powłoka odporna na uszkodzenia mechaniczne, cichy i płynny przesuw, a także wielofunkcyjność, ponieważ większość z nich idealnie komponuje się z drzwiami z drewna, płyty wiórowej, kompozytu i betonu.
 
W ofercie Mantion Polska znajdziesz też wysokogatunkowe akcesoria, w tym maskownice do systemów przesuwnych, wpuszczane uchwyty i zamki oraz pantografy do szaf. Każdy z tych elementów zwiększa estetykę oraz funkcjonalność mebli. W jaki sposób?
 
Maskownice do systemów przesuwnych skutecznie poprawiają estetykę mebli, tworząc z nimi spójną całość. Dzięki temu mniej estetyczne nie są widoczne, a co za tym idzie, szafa wygląda zdecydowanie bardziej elegancko. Wpuszczane uchwyty zwiększają funkcjonalność mebli, ponieważ ułatwiają bezproblemowe otwieranie drzwi. To świetna alternatywa dla tradycyjnych uchwytów meblowych, ponieważ są one tak dyskretnie zamontowane, że praktycznie ich nie widać. Wykazują przy tym niezwykle wysoką funkcjonalność identycznie jak klasyczne odpowiedniki.
 
W ofercie Mantion Polska prym wiodą też wspomniane pantografy do szaf, czyli praktyczne i funkcjonalne elementy, pozwalające na swobodne wykorzystanie każdego miejsca nawet w najwyższych szafkach. Specjalny siłownik gwarantuje płynny ruch ramion, dzięki czemu sięganie do wysoko usytuowanej półki nie sprawi Ci już nigdy trudności.

Mantion Polska – akcesoria meblowe dla każdego

Systemy do drzwi przesuwnych Mantion oraz wspomniane wyżej akcesoria to certyfikowane produkty spełniające wyśrubowane normy. Dlatego nie mogłoby ich zabraknąć w asortymencie Meblowni – u nas znajdziesz pantografy do szaf, uchwyty, szyny i pełne systemy na miarę własnych potrzeb. Przekonaj się osobiście!
Nasi dostawcy: