Produktów na stronie: 1 - 30 z 70

O marce Beko

Niemiecka precyzja – to określenie idealnie opisuje markę Beko. Wszystkie kleje, uszczelniacze, aerozole, pianki PU oraz pozostałe akcesoria chemiczno-techniczne są niezwykle wydajne, trwałe i skuteczne. Firma Beko pod czujnym okiem Norberta Müllera i Martina Dirra dostarczała produkty dla najbardziej wymagających użytkowników od ponad 20 lat. Jej korzenie sięgają 1996 roku, wówczas rozpoczęła ona działalność w południowych Niemczech. Obecnie jeden z oddziałów beko mieści się w Polsce, stąd coraz większe zainteresowanie produktami chemiczno-technicznymi niemieckiego producenta.
 
Jakie są wiodące produkty marki Beko? Przede wszystkim ultratrwałe kleje Allcon 10, Fibcon, Tackcon oraz Maxbond. To właśnie Allcon 10 słynie ze starannie opracowanego składu, ponieważ nie zawiera rozpuszczalników i silikonu, a przy tym ma cenne właściwości – jest odporny na starzenie, większość chemikaliów, mróz oraz zmienne warunki pogodowe. Użytkownicy cenią go za uniwersalność, znakomicie nadaje się do łączenia praktycznie każdego materiału, począwszy na drewnie, płytach i ceramice, a skończywszy na izolacji, metalach i kamieniu naturalnym.
 
Idea producenta brzmi: Na rynku zwycięży najwyższa jakość. Dlatego Beko nieustannie dba o udoskonalanie produktów poprzez testowanie długoterminowe. Potwierdzeniem rozwoju Beko są też uzyskane znaki jakości, w tym Emicode (EC1, EC1 PLUS), ISEGA oraz VDI – akcesoria chemiczno-techniczne są certyfikowane. Producent Beko działa też zgodnie z systemem zarządzania jakością DIN ISO 9001, zyskujesz więc pewność, że masz do czynienia z całkowicie bezpiecznymi produktami.

Jakie akcesoria chemiczno-techniczne Beko masz do wyboru?

Nie lubisz tracić czasu i energii? Akcesoria chemiczno-techniczne Beko powstały właśnie po to, by codzienna praca stała się prostsza. Wszystkie produkty Beko są intuicyjne w użyciu, dzięki czemu ich zastosowanie nie sprawia najmniejszych problemów. Kleje beko pozwalają w kilka sekund łączyć ze sobą dowolne materiały bez konieczności wdrażania poprawek i czekania długich godzin na wyschnięcie nałożonych warstw. Natomiast uniwersalne uszczelniacze do każdej powierzchni zamknięto w poręcznych pojemnikach, gotowe do użycia od ręki.
 
Jak już wiesz, w ofercie Beko znajdziesz kleje, uszczelniacze, aerozole, pianki PU oraz pozostałe akcesoria chemiczno-techniczne. Na szczególną uwagę zasługują kleje Beko, w tym Allcon 10, Gecko Hybrid POP, Allbond, TecLine oraz Maxbond. Każdy klej jest inny, dlatego ich przeznaczenie może się różnić. Jednak tak szeroka oferta klejów Beko sprawia, że każdy użytkownik znajdzie konkretny rodzaj na miarę własnych potrzeb na przykład do łączenia mebli lub gwintów.
 
A może potrzebujesz solidnych uszczelniaczy? Firma Beko oferuje uszczelniacze do kuchni, łazienki, piwnicy, a nawet dachów lub tarasów. W kuchni znakomicie sprawdzą się produkty z certyfikatem ISEGA, przystosowane do kontaktu z żywnością, zatem bezpieczne dla domowników. Dzięki nim wykonasz na przykład przejście pomiędzy blatem kuchennym a ścianą.
 
W ofercie Beko znajdziesz wiele uszczelniaczy, w tym Silicon pro4, Hydro-Stop, Premium Acryl, Strukturdicht czy uszczelniacz do parkietu ze znakiem jakości Emicode. Świadczy on o bezpieczeństwie produktów – są one pozbawione rozpuszczalników oraz niebezpiecznych toksyn.

Akcesoria chemiczno-techniczne beko w dobrych cenach

Co jeszcze znajdziesz w ofercie marki Beko? Akcesoria do pielęgnacji, począwszy od środków do impregnacji kamienia i drewna, a skończywszy na preparatach do usuwania plam z rdzy. Dużą popularnością cieszą się zestawy pałeczek do pielęgnacji fug narożnikowych, a nawet pasty do rąk usuwające smary oraz pozostałe zabrudzenia pochodzące z silników i części składowych pojazdów.
 
Zauważ, jak różnorodna jest oferta akcesoriów chemiczno-technicznych marki Beko. Do wyboru masz uszczelniacze i kleje do praktycznie każdej powierzchni, ale i ręczniki, pianki i środki do czyszczenia kamienia, drewna, szkła czy ceramiki. Dzięki produktom Beko można zadbać o meble, dekoracje, ozdoby ogrodowe, a nawet pojazdy. Dlatego właśnie warto mieć w zanadrzu akcesoria wspomnianego producenta, które powstają z iście niemiecką precyzją.
 
Jeśli więc potrzebujesz wysokogatunkowych uszczelniaczy, klejów, silikonów, środków do konserwacji i pielęgnacji od marki Beko, poznaj ofertę sklepu Meblownia. Mamy u siebie szeroki asortyment tego niemieckiego producenta, więc na pewno wybierzesz produkty na miarę własnych potrzeb. Zwłaszcza, że większość z nich kupisz w naprawdę przyjaznej cenie, nawet za kilkanaście złotych. Sprawdź!
Nasi dostawcy: