SPRZEDAŻ INTERNETOWA
 
Andrzej
Szmurło
 
Kierownik Sprzedaży Internetowej tel. 516 055 113 e-mail: andrzej@meblownia.pl
Urszula
Piotrowska
 
Sprzedaż Internetowa tel: 509 866 809 e-mail: urszula@meblownia.pl
Monika
Horczak
 
Sprzedaż Internetowa tel. 570 795 100 e-mail: monika@meblownia.pl
Ewa
Roszkowska
 
Sprzedaż Internetowa tel. 85 65 39 737 e-mail: ewa@meblownia.pl
 
SPRZEDAŻ STACJONARNA
 
Robert
Mikołajewski
 
Kierownik Sprzedaży Detalicznej tel. 505 103 106 e-mail: robert@hass.com.pl
Krzysztof
Oleksiuk
 
Sprzedaż Detaliczna tel. 85 67 55 985 e-mail: krzysiek@hass.com.pl
Jarosław
Baczewski
 
Sprzedaż Detaliczna tel. 85 67 55 985 e-mail: jarek@hass.com.pl
Piotr
Mielechowicz
 
Sprzedaż Detaliczna tel. 85 67 55 985 e-mail: piotr@hass.com.pl
 
MAGAZYN
 
Rafał
Oleksiuk
 
Kierownik Magazynu
Paweł
Kaczyński
 
Magazyn
Marcin
Mystkowski
 
Magazyn