O marce Hettich

Jak myślisz, co jest niezbędne do prawidłowego funkcjonowania szafek i szuflad? Oczywiście zawiasy, prowadnice oraz specjalne systemy otwierania, dzięki którym korzystanie z mebli przebiega sprawnie i płynnie. Na co dzień rzadko myślimy o wspomnianych elementach, prawda?
 
Nie zapomina o nich jednak producent akcesoriów meblowych Hettich, który od ponad 130 lat zajmuje się właśnie produkcją systemów szuflad, kompletnych systemów do drzwi przesuwnych oraz zawiasów. Okucia meblowe Hettich wiodą prym w kuchniach, łazienkach, salonach i sypialniach domowych, ale nie tylko. Coraz częściej zauważysz je w biurach, hotelach, restauracjach i podobnych miejscach publicznych. Nader wydajne, funkcjonalne i trwałe, pozwalają tworzyć meble na miarę potrzeb najbardziej wymagających użytkowników.
 
A jeśli o producencie Hettich mowa… wiesz już, że działa na rynku ponad 130 lat, a mianowicie od 1888 roku. Wówczas Karl Hettich wynalazł ręczną giętarkę, która unowocześniła produkcję haczyków kotwiących do zegarów z kukułką. Wspomniane wydarzenie zapoczątkowało istnienie marki Hettich, którą obecnie rządzi już 4 (!) pokolenie, to zatem rodzinna firma z tradycją.
 
Producent okuć meblowych Hettich ma siedzibę w niemieckim mieście Kirchlengern, lecz punkty sprzedaży ulokował w całej Europie. Dla marki pracują tysiące osób, które każdego dnia dbają o jak najstaranniejsze wykonanie systemów prowadnic, zaślepek, relingów oraz wszelkich elementów okuć meblowych. W następnej części opisu dowiesz się, co dokładnie oferuje znana marka Hettich!

Akcesoria meblowe Hettich – wszystko do szaf i szuflad

Okucia meblowe Hettich cieszą się popularnością w całej Europie, a to za sprawą trwałości i solidności. Elementy proste w montażu i wygodne w użytkowaniu stanowią kwintesencję funkcjonalności. Ogromnym zainteresowaniem cieszą się zwłaszcza systemy szuflad Hettich do dowolnego typu mebli. Zdają one egzamin w każdym zakątku budynku, począwszy od kuchni i łazienki, a skończywszy na salonie i gabinecie. Starannie dopracowane systemy pozwalają bezszelestnie zamykać i otwierać szuflady, stabilizują meble, a przy tym wydłużają ich żywotność. Żadne skrzypienia i piski nigdy już nie zakłócą spokoju domowników lub pracowników, a to wszystko dzięki innowacyjnym systemom szuflad Hettich.
 
Jakie systemy szuflad Hettich wiodą prym na rynku? Między innymi seria AvanTech YOU dostępna w najpopularniejszej kolorystyce: srebrze, bieli i antracycie. Starannie dopracowane elementy, w tym prowadnice, przystosowano do montowania w meblach o przeróżnej wielkości. Dodatkowo system wyposażono w najcenniejsze funkcje, takie jak ciche otwieranie i samoczynne domykanie.
 
W ofercie Hettich nie mogłoby też zabraknąć systemów prowadnic. Jak zapewnia producent: Różnorodność prowadnic do szuflad, oferowana przez Hettich, nie ma sobie równych. Precyzyjna prowadnica Actro 5D, sprawdzone prowadnice kulkowe oraz jedyna w swoim rodzaju prowadnica Quadro, gwarantują komfortowe otwieranie i zamykanie szuflad w meblach z różnych segmentów cenowych, niezależnie od ich obciążenia.
 
Jak zatem widzisz, systemy prowadnic Hettich stworzono na miarę potrzeb każdego użytkownika. Dużą popularnością cieszy się zwłaszcza seria QUADRO, w której zastosowano regulację frontu w 4 płaszczyznach oraz pełny wysuw nawet do 50 kg. Poza tym wdrożono najnowsze funkcje, czyli elektromechaniczne otwieranie, samoczynne domykanie się szuflad, ciche zamykanie oraz możliwość delikatnego docisku, w efekcie którego szuflada otwiera się automatycznie. System prowadnic Hettich usprawnia obsługę mebli w każdym pomieszczeniu!
 
Co jeszcze znajdziesz w ofercie niemieckiego producenta Hettich? Między innymi systemy do drzwi przesuwnych, które również zapewniają ciche, wręcz bezszelestne zamykanie. Dzięki temu niepożądane hałasy już nigdy nie przeszkodzą domownikom w wykonywaniu codziennych obowiązków ani nie wyrwą ich z drzemki. Komfort otwierania i zamykania mebli naprawdę ma niebagatelne znaczenie, nie uważasz?

Okucia meblowe Hettich – uchwyty i zawiasy

Czy wiesz, że w ofercie Hettich znajdziesz też uchwyty i zawiasy? Te pierwsze są dostępne w przeróżnej kolorystyce, budowie i designie. Do wyboru masz między innymi serie Nature, New modern oraz Delux, więc na pewno znajdziesz uchwyty Hettich na miarę własnych potrzeb. Firma oferuje rozmaite rodzaje uchwytów, począwszy na minimalistycznych, prostych o chłodnej barwie, a skończywszy na lśniących, przyjmujących fantazyjne kształty. Dlatego uchwyty Hettich zdadzą egzamin w dowolnym wnętrzu, w tym klasycznym, nowoczesnym, boho, retro czy futurystycznym.
 
Jeśli więc szukasz niezawodnych uchwytów i zawiasów Hettich, koniecznie poznaj ofertę Meblowni. U nas znajdziesz akcesoria meblowe od wspomnianego niemieckiego producenta w najlepszych cenach. Do wyboru masz zaślepki, relingi, złączki, fronty, mocowania frontów oraz wiele innych elementów do usprawnienia pracy szuflad i szaf. Przekonaj się osobiście!
Nasi dostawcy: