Blumotion - system cichego i delikatnego domyku firmy Blum

10-05-2016

 

Blumotion system cichego domyku od firmy Blum

 

Bezgłośne domykanie frontów - cichy domyk z systemem Blumotion

Wraz ze zmieniającym się designem mebli na pierwszy plan wysuwa się funkcjonalność mebla. Jedną z technologii ruchu podnoszącą komfort użytkowania mebli jest system cichego domyku - Blumotion. Cichy domyk wpływa na jakość korzystania z mebli przez cały okres ich użytkowania. System ten prawdza się bez względu na wagę drzwi, frontu, szuflady oraz prędkość ich zamykania. Od teraz unikniesz już trzaskania frontów o korpus mebli.

System Blumotion zintegrowany jest we wszystkich podnośnikach Aventos przeznaczonych do górnych szafek z uchylnym frontem. Występuje on także w zawiasach Clip Top Blumotion (opcjonalnie w zawiasach Clip Top) oraz Modul Blumotion. Ciche domykanie dostępne jest również w systamach szuflad Legrabox, Tandembox Intivo, Antaro i Plus. Opcjonalnie może być zastosowany w szufladach Metabox. Dostępne oba modele prowadnic Blum - Movento i Tandem - także wyposażono w ten system.

 

Blumotion system cichego domyku od firmy Blum

 

System Blumotion to wyjątkowy ruch wszystkich mebli: szafek i szuflad. W ofercie Blum dostępne są praktycznie rozwiązania do każdej sytuacji kątowej. System chroniony jest przed uszkodzeniem dzięki zintegrowanej blokadzie przeciążenia. Ciche domykanie możliwe jest do zamontowania w zwykłaych zawiasach. Hamulce Blumotion dostępne są do montażu na zawiasach, na wewnętrznym boku mebla dzięki adapterowi prostemu lub krzyżakowemu, a także w wersji wpuszczanej w krawędź.


Nasi dostawcy: