Clip Top Blumotion - zawiasy samodomykające Blum

23-06-2016

 

Zawiasy z cichym domykaniem - zawiasy Blum z systemem Blumotion

Zawiasy blum zamontowane w szafce

Poznaj serię zawiasów Blum z mechanizmem cichego domyku ukrytym w puszce. Zintegrowana w środku technika Blumotion w razie potrzeby może zostać dezaktywowana. Przyda się to szczególnie w przypadku niewielkich i lekkich frontów. Po dezaktywacji Blumotion należy zamknąć drzwi, a przy kolejnych zamykaniach ciche i delikatne domykanie będzie już dopasowane. Blumotion aktywny będzie tylko w jednym z dwóch zawiasów.

Jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji na temat Blumotion zachęcamy do przeczytanie naszego artykułu na blogu która w pełni wyjaśnia działanie tego systemu w zawias.

Więcej dowiesz się w tym artykule: Blumotion - system cichego i delikatnego domyku firmy Blum

Clip Top Blumotion to połączenie doskonałego wzornictwa z nowoczesnymi rozwiązaniami i wysokim komfortem pracy zawiasu. System ten działa niezależnie od wagi frontu, a także prędkości zamykania drzwi. Dzięki temu każde drzwi, nawet te o pogrubionej krawędzi, poruszają się cicho i delikatnie.

 

Estetyczny wygląd połączony z zaawansowaną techniką

Wybierając zawiasy Clip Top Blumotion nie musisz już stosować dodatkowych elementów dla uzyskania cichego domyku. Blum oferuje pełną gamę zawiasów z funkcją Blumotion. Prowadnik od zawiasów Clip kompatybilny będzie z zawiasami Clip Top. Dodatkową zaletą tych produktów jest możliwość bezstopniowej regulacji aż w 3 płaszczyznach, a także eleganckie wzornictwo, które pozwoli na estetyczne wykończenie wnętrza mebli od strony technicznej. to możliwość wyboru produktów takich jak:

 

Zastosowanie zawiasów blum w szafkach kuchennych

 

Zawiasy Clip Top Blumotion mogą być montowane na 3 sposoby: na wkręty, wcisk lub techniką Inserta - bez użycia narzędzi. Technika montażu Clip pozwala na prosty montaż, a także demontaż frontu. Szeroka oferta umożliwia dobranie odpowiedniego zawiasu do różnych sytuacji kątowych.


Nasi dostawcy: