Czarna armatura Blanco - szyk i elegancja w kuchni

08-12-2021

Spis treści:

Czarna armatura Blanco - eleganckie i nowoczesne rozwiązania do kuchni

Czerń to ponadczasowy kolor, który coraz częściej gości we wnętrzach nie tylko w formie dodatków. To kolor, który wybierany jest jako motyw przewodni w postaci mebli, koloru ścian. Zagościł również w strefie kuchennej w postaci czarnej armatury kuchennej. Możesz zdecydować się na całkowicie ciemną kuchnię z czarnymi dodatkami lub postawić jedynie na czarne zlewozmywaki Blanco lub czarne baterie kuchenne Blanco.

 

czarna armatura

 

Wyraźne dodatki w czarnym kolorze sprawiają, że kuchnia wygląda efektownie i elegancko. Poza tym wybierając nowoczesne czarne zlewozmywaki Blanco otrzymamy również praktyczny produkt, który usprawni codzienne prace kuchenne. Zmywanie i przygotowywanie posiłków stanie się przyjemniejsze w dobrze zorganizowanym kąciku kuchennym. Do tego wystarczy dopasować jeszcze funkcjonalne czarne baterie Blanco i strefa zmywania gotowa!

Czarne zlewozmywaki kuchenne Blanco

czarny narożny zlew

Szeroka oferta czarnych zlewozmywaków firmy Blanco sprawia, że do każdej kuchni można dobrać odpowiedni model dopasowany wielkością i kształtem. Zarówno jeżeli planujesz montaż zlewozmywaka na standardowej szafce jak również, gdy rozważasz czarne zlewozmywaki narożne.

Bez względu na to jaki model wybierzesz masz pewność, że czarny zlewozmywak Blanco będzie funkcjonalnym wyposażeniem Twojej kuchni. Do wyboru dostępne są modele wykonane z dwóch najpopularniejszych materiałów. Do najczęściej wybieranych zaliczyć można czarne zlewozmywaki siligranitowe oraz czarne zlewozmywaki ceramiczne.

Czarne zlewozmywaki Blanco to możliwość wyboru pomiędzy jedno a dwukomorowymi zlewozmywakami. Jeden jak i drugi model może być dodatkowo wyposażony w ociekacz. Z kolei ten może być umieszczony po lewej lub prawej stronie, gdyż większość zlewozmywaków Blanco dostępne jest w wersji „odwracalnej”. Oznacza to, że o stronie ułożenia zlewu możemy zdecydować dopiero w momencie montażu. Czarne zlewozmywaki jednokomorowe o kompaktowych wymiarach sprawdzą się głównie w niewielkich kuchniach, gdzie szafka przeznaczona pod zlewozmywak ma szerokość 40-50 cm. Przy bardzo wąskiej kuchni warto wybrać czarne zlewozmywaki okrągłe. Ich kształt, a dokładnie delikatne wykończenie krawędzi sprawia, że nie będą przytłaczać niewielkiej kuchni.

 

czarny zlew

 

Przy większej kuchni i szerszej szafce można wybrać model z jedną obszerną komorą lub zastanowić się nad bardziej praktycznym rozwiązaniem i wybrać czarny zlewozmywak dwukomorowy. Dodatkowa komora zawsze się przyda, zwłaszcza w przypadku miłośników gotowania.

Poznaj kolekcje czarnych zlewozmywaków od Blanco

Poniżej przygotowaliśmy zestawienie kolekcji czarnych zlewozmywaków Blanco. Sprawdź czym wyróżnia się każda z serii i która będzie idealna do Twojej kuchni.

Czarne zlewozmywaki Blanco Axia III

To już trzecia generacja osi Blanco, która wyróżnia się niezwykła ergonomią. To wzornictwo oparte na prostych liniach. Zastosowany tutaj wąski promień zaokrąglenia komory zapewnia maksymalne wykorzystanie przestrzeni. Idealny dla osób poszukujących przestronnej komory głównej. Do kupienia w zestawie do wyboru z deską do krojenia ze szkła lub drewna jesionowego.

Czarne zlewozmywaki Blanco Delta II-F

To produkty wykonane z Silgranitu. Przeznaczone są do montażu w szafkach narożnych. To funkcjonalne połączenie komory głównej, dodatkowej i ociekacza. Główna komora z długą przekątną ułatwia mycie nieporęcznych naczyń typu blaszki. Komora dodatkowa została wyposażona w wyjmowaną odsączarkę wykonaną ze stali szlachetnej. Model ten przeznaczony jest do montażu na równi z blatem sprawia, że zlewozmywak prezentuje się nowocześnie i elegancko na blacie kuchennym.

Czarne zlewozmywaki Blanco Subline

Blanco Subline to dość pokaźna kolekcja granitowych zlewozmywaków bez ociekacza przeznaczonych do różnych szerokości szafek. Do wyboru mamy zlewozmywaki wykonane w całości z Silgranitu lub ze stalowym wykończeniem krawędzi. Linia Subline obejmuje zlewozmywaki jednokomorowe, dwukomorowe z małą dodatkową komorą jak również z dwoma dużymi komorami. Wybrać można modele przeznaczone do montażu podwieszanego jak również do zamocowania na równi z blatem.

Czarne zlewozmywaki Blanco Etagon

Zlewozmywaki ETAGON posiadają wewnątrz komory wyprofilowaną krawędź. Służy ona do oparcia szyn Blanco wykonanych ze stali. Z kolei te tworzą dodatkowy poziom w komorze zlewozmywaka, na którym możesz ustawić garnek, aby napełnić go wodą. Model ten możemy dodatkowo wyposażyć w narożną odsączarkę, przenośny ociekacz oraz deskę do krojenia. W kolekcji Etagon znajdziemy zlewozmywaki granitowe jak również ceramiczne. Dla miłośników stylu „all in black” polecamy szczególnie model ETAGON 6 EDITION wyposażony w czarny korek automatyczny oraz czarną kratkę przelewową.

Czarne zlewozmywaki Blanco Adon

Te produkty wykonane z Silgranitu to propozycja dla osób poszukujących nowoczesnych rozwiązań. To połączenie przestronnej komory głównej z eleganckiem ociekaczem o nietypowym wykończeniu. Całość przedzielona jest szeroką listwą, w której znajduje się gotowy otwór na baterię kuchenną. Zredukowane wymiary montażowe sprawiają, że zyskasz więcej przestrzeni za zlewozmywakiem. Jest to zlewozmywak przeznaczony do montażu wpuszczanego w blat w szafkach o szerokości 60 cm.

Czarne zlewozmywaki Blanco Pleon

Blanco PLEON o ponadczasowej formie z prosto poprowadzoną linią prezentują się elegancko. Posiadają głęboką komorę główną, która zapewnia maksymalne wykorzystanie przestrzeni. W górnej części umieszczono przestronną listwę z gotowym otworem na baterię kuchenną stojącą. Wykonane z kompozytu Silgranit są nie tylko odporne na uszkodzenia i odbarwienia, ale również są łatwe w utrzymaniu w czystości, zwłaszcza dzięki zastosowaniu płynnego przejścia między brzegiem zlewozmywaka a listwy na baterie. Seria Pleon sprawdzi się niemal w każdej kuchni, a dodatkowo pasuje do najpopularniejszych rozmiarów szafek kuchennych.

Czarne zlewozmywaki Blanco Sity

To czerń z wyraźnymi jaskrawymi akcesoriami uzupełniającymi. Klasyczny czarny zlewozmywak z ociekaczem został wyposażony w odsączarkę i deskę. Wybrać można spośród takich owocowych kolorów jak cytryna, pomarańcz i kiwi.

Czarne zlewozmywaki Blanco Zenar

to nowocześnie wyglądająca armatura kuchenna z obszerną komorą, przestronnym ociekaczem i listwą na baterię kuchenną. Płynne połączenie powierzchni roboczej z ociekaczem sprawia, że zlewozmywak prezentuje się elegancko i ponadczasowo. Do serii zlewozmywaków dostępny jest szeroki wybór akcesoriów takich jak: wielofunkcyjna odsączarka oraz przesuwana deska do krojenia. Zastosowane płaskie krawędzie ułatwiają utrzymanie czystości wokół zlewozmywaka.

Czarne zlewozmywaki Blanco Dalago

To kolekcja jednokomorowych zlewozmywaków wykonanych z kompozytu Silgranit. To klasyka w nowoczesnym wydaniu. Prosta forma sprawia, że będzie to ponadczasowy produkt, który sprawdzi się w każdej kuchni. To linia zlewozmywaków przeznaczona do montażu wpuszczanego lub na równi z blatem.

Czarne zlewozmywaki Blanco Elon

To przestronne rozwiązanie do małych pomieszczeń. Wyróżniają się dużą komorą i zwiększoną powierzchnią ociekacza. Jednocześnie zachowane są kompaktowe wymiary zewnętrzne. Powierzchnia ociekacza imituje kształt fal, podobnie jak kratka ociekowa wykonana ze stali szlachetnej. Kratka ociekowa (znajduje się w zestawie ze zlewozmywakiem) może być wykorzystana jako dekoracyjna podkładka pod gorące naczynia, którą można umieścić bezpośrednio na stole.

Czarne zlewozmywaki Blanco Lexa

Przeznaczone są do montażu w szafkach o szerokości od 40 do 80 cm. Różnią się między sobą ilością komór, wielkością ociekacza (dostępna jest również wersja bez ociekacza). Komora główna z jednej strony jest lekko zaokrąglona, co wyróżnia ją na tle innych zlewozmywaków. W serii Lexa znajdziemy również zlewozmywak do montowania w narożnej szafce.

Czarne zlewozmywaki Blanco Metra

To nowoczesne wzornictwo o prostych liniach. Zlewozmywaki Metra pozwalają na optymalne wykorzystanie przestrzeni w szafkach. Posiadają duży, przestronny ociekacz, który może służyć również jako dodatkowa powierzchnia robocza. W wersji komór 1 + ½ dostępne są zlewozmywaki z stalową odsączaką.

Czarne zlewozmywaki Blanco Rondoval (h3)

To propozycja dla osób szukających zlewozmywaka o zaokrąglonej formie i prostej linii. Duża i głęboka komora będzie odpowiednia przy codziennym użytkowaniu zlewozmywaka. To idealne, optymalne rozwiązanie do niewielkich kuchni. W opcji dodatkowej dostępna jest deska do krojenia z drewna bukowego kształtem dopasowana do zlewozmywaka, która może posłużyć również do zakrycia komory, gdy nie jest potrzebna.

Czarne baterie kuchenne Blanco

czarne baterie kuchenne

Czarna bateria kuchenna to element wyposażenia kuchni, który coraz częściej pojawia się w ostatnich trendach wnętrzarskich. To produkt, który pasuje niemal do każdego wnętrza. Pasuje zarówno do czarnych zlewozmywaków, ale może być ciekawym i kontrastującym dodatkiem do jasnych ceramicznych i granitowych zlewozmywaków.

Czarne baterie Blanco to szeroki wybór produktów o różnych kształtach i funkcjach. W ofercie znajdziesz kompaktowych rozmiarów baterie psujące do niewielkich zlewozmywaków, jak również modele z wysoką wylewką, o profesjonalnym wyglądzie, które sprawdzą się przy dużych, dwukomorowych zlewozmywaków. Do nich warto pomyśleć o wyborze jak najbardziej funkcjonalnej armaturze. Czarna bateria z wyciąganą wylewką będzie odpowiednim wyborem. Ułatwi zmywanie zarówno w jednej jak i drugiej komorze, pozwoli na swobodne umycie każdych zakamarków komór głównych, ewentualnych dodatkowych komór i ociekacza.

 

czarna bateria kuchenna blanco

 

Nowoczesne czarne baterie kuchenne zapewniają nie tylko dopływ ciepłej i zimnej wody, potrafią znacznie więcej. Niektóre z nich posiadają możliwość podłączenia filtra wody. Dzięki temu możesz uzyskać dostęp do przefiltrowanej wody przez cały rok. Wystarczy wybrać baterię kuchenną wyposażoną w dwie dźwignie. Jedna odpowiada wtedy za pobór wody z wodociągu, a druga za dostarczenie filtrowanej, gotowej do spożycia wody. Przykładem może być bateria Blanco FONTAS II z korpusem imitującym powłokę z Silgranitu. Sprawdź nasz przegląd najpopularniejszych i najciekawszych czarnych baterii kuchennych.

Czarna bateria kuchenna Blanco Linus

Blanco Linus to model z wysoką prostokątną wylewką. Ta elegancka bateria o minimalistycznej formie sprawdzi się jako wyposażenie nowoczesnych i klasycznych kuchni. Wyposażona jest w obracaną o 360° wylewkę. Po prawej stronie korpusu umieszczono zgrabny uchwyt mieszakowy regulujący jednocześnie siłę strumienia wody i temperaturę.

Czarna bateria kuchenna Blanco Linus-S

to model jak Linus opisany powyżej, ale wyposażony w wyciąganą wylewkę. Funkcja ta sprawdzi się szczególnie przy połączeniu baterii z dużymi zlewozmywakami, zwłaszcza dwukomorowymi. Możliwość wyciągania wylewki ułatwia napełnianie wysokich garnków i wazonów, które można ustawić na blacie i tam napełnić je wodą. Funkcja ta sprawdzi się również przy zmywaniu i myciu każdej z komór zlewozmywaka. Bateria kuchenna Linus-S dostępna jest w wersji z wykończeniem imitującym Silgranit, w wykończeniu czarny mat oraz Ceramika-Look.

Czarna bateria kuchenna Blanco Catris-S Flexo

Bateria Catris-S Flexo to model o profesjonalnym wyglądzie przypominającym baterie kuchenne wzięte prosto z restauracyjnych kuchni. Bateria przeznaczona jest do montażu stojącego. Można zamontować ją w blacie przygotowując odpowiedni otwór lub bezpośrednio w zlewozmywaku (jeżeli wybrany model zlewozmywaka posiada gotowy otwór). Zaletą baterii Catris-S Flexo jest na pewno wyciągana wylewka, która usprawnia prace kuchenne. Dodatkowo na końcu wylewki znajduje się przełącznik strumienia wody. Zmienia on strumień ciągły wody a prysznicowy. Z kolei ten sprawdzi się podczas mycia owoców i warzyw.

Czarne akcesoria do zlewozmywaków Blanco

Idealnym dopełnieniem czarnej armatury kuchennej będą dodatki umieszczone w pobliżu również w czarnym kolorze. Wiele zlewozmywaków Blanco posiada przygotowane otwory nie tylko pod baterię kuchenną, ale również pod dozownik na płyn do naczyń lub mydło do rąk. Jeżeli szukasz rozwiązania typu „all in black” to koniecznie weź pod uwagę zlewozmywak ETAGON 6 Edition Silgranit. Czarna komora została uzupełniona czarną kratką przelewową oraz czarną dźwignią korka automatycznego.

 

czarna bateria kuchenna blanco

 

W ofercie Blanco dostępne są również inne akcesoria w czarnym kolorze, które dodatkowo usprawnią prace kuchenne w Twojej kuchni. Jednym z takich produktów jest ociekacz przeznaczony do komór podwieszanych. Można go umieścić na blacie, aby odsączyć wodę z umytych naczyń. Ociekacz na swojej powierzchni posiada imitacje fal, dzięki temu prezentuje się elegancko. Możesz nim również zakryć komorę zlewozmywaka.

Nasi dostawcy: