Ładowanie bezprzewodowe - najprostszy i najłatwiejszy sposób ładowania

10-04-2019

Zastosowanie ładowarek bezprzewodowych w domu i biurze

 

Technologia Qi to indukcyjny standard ładowania, który umożliwia ładowanie smartfonów i różnych urządzeń bez konieczności bezpośredniego łączenia ich kablami. Termin „QI“ (wymowa: czi) pochodzi z chińskiego i oznacza „przepływ energii”. Technologia ładowania bezprzewodowego, zwana również technologią ładowania indukcyjnego (ładowanie Qi) to bezprzewodowy przepływ energii z ładowarki do baterii smartfona jedynie poprzez dotyk.

 

Niesamowita wygoda ładowania bezprzewodowego

Wystarczy położyć telefon na ładowarce, a ładowanie rozpoczyna się automatycznie. Nic nie trzeba podłączać. Nie musimy szukać zagubionych ładowarek i martwić się plątaniną kabli żeby podłączyć urządzenie do zasilania. Ładowarka bezprzewodowa zawsze jest na swoim miejscu.

 

Ciekawy wygląd

Ładowanie indukcyjne bezprzewodowe telefonu

Ładowanie indukcyjne jest nie tylko technologiczną nowością i alternatywą dla zwyczajnych ładowarek, ale znakomitą metodą na wygodne i szybkie ładowanie telefonu. Ich minimalistyczny i stylowy wygląd będzie pasował do nowoczesnych wnętrz.

Pionierem w dziedzinie rozwiązań do ładowania bezprzewodowego oraz ładowania akumulatorów jest hiszpańska firma MiniBatt, która specjalizuje się w opracowywaniu rozwiązań ułatwiających codzienne ładowanie. Zastosowana przez nich technologia QI to najnowocześniejsza technologia wygodnego i szybkiego ładowania bez kabli.

Ładowarki indukcyjne MiniBatt zostały zaprojektowane, aby wygodnie ładować telefon komórkowy lub dowolne urządzenie elektroniczne o napięciu 5 V lub 9 V. Można nimi ładować nie tylko smartfony, ale również smartwatche czy słuchawki bezprzewodowe.

 

Pełna kompatybilność

Technologia Qi pozwala na ładownie telefonu bez wcześniejszego konfigurowania sprzętu co ułatwia obsługę tych urządzeń. Wystarczy że umieścimy smartfon na bazie ładującej.

Ładowarki bezprzewodowe współpracują ze wszystkimi modelami telefonów wyposażonych w technologie Qi (w tym iPhone8 / 8plus, iPhone X oraz Samsung S8, S7, S6 Edge).

 

Poznaj ofertę ładowarek indukcyjnych

Bezprzewodowa ładowarka MiniBatt

Bezprzewodowa ładowarka MiniBatt FS80 wykonana z aluminium o matowym wykończeniu. Dostępna w dwóch kolorach: czarnym i tytanowym.

Ładowarka pracuje w technologii szybkiego ładownia (Quick Charge) i jest przeznaczona do łatwego ładowania smartfonu lub dowolnego urządzenia elektronicznego o napięciu 5V i 9V.

Posiada gwintowany system mocowania nadblatowy, umożliwiający instalację ładowarki w dowolnej powierzchni blatu, stołu, biurka o maksymalnej grubości 50 mm.

 

Niewidoczna ładowarka bezprzewodowa Qi MiniBatt

Niewidoczna bezprzewodowa ładowarka Qi MiniBatt FI80 wyposażona jest w technologię szybkiego ładownia Quick Charge. Wykonana w kolorze czarnym. Średnica ładowarki wynosi jedynie 80 mm.

Montaż ładowarki może być widoczny (na blacie) lub niewidoczny, kiedy zostanie ona zamontowana pod blatem. W przypadku instalacji nad blatem produkt posiada pokrywę z zintegrowaną diodą LED ładowania.

 

 

Bezprzewodowa ładowarka Minibatt na biurko

Ładowarka bezprzewodowa MiniBatt FLY to indukcyjna ładowarka, która posiada matowe białe wykończenie. Wyposażona jest również w system oświetlenia, który dekoracyjnie podświetla dolną część telefonu podczas ładowania.

Powierzchnia ładowarki Fly pokryta jest antypoślizgowymi, silikonowymi pierścieniami, które zapobiegają zsuwaniu się ładowanego urządzenia.

 

 

Potrójna ładowarka bezprzewodowa ładowanie trzech telefonów naraz

MiniBatt Modular to pierwsza bezprzewodowa ładowarka z możliwością szybkiego ładowania jednocześnie do maksymalnie trzech telefonów komórkowych lub dowolnych urządzeń elektronicznych o napięciu 5 V i 9 V.

Dzięki systemowi magnetycznego mocowania bocznego umożliwia podłączenie drugiej, a nawet trzeciej ładowarki o tej samej charakterystyce. Posiada na powierzchni antypoślizgowe silikonowe opaski, aby zmaksymalizować punkt załadunku podczas użytkowania.

 

Bezprzewodowa ładowarka indukcyjna do samochodu

Samochodowa bezprzewodowa ładowarka MiniBatt PhoneBox została zaprojektowana z myślą o osobach, które chciałyby korzystać z wygodnej technologi bezprzewodowej i naładować telefon komórkowy bez kabli podczas jazdy.

Maksymalne zamocowanie urządzenia podczas ładowania gwarantuje silikonowe wykończenie ładowarki.

Zapomnij o poplątanych kablach. Z ładowarką PhoneBox szybko naładujesz telefon. Wystarczy odłożyć go do specjalnie wyprofilowanego etui i gotowe!

Pozostałe ładowarki indukcyjne firmy MiniBatt to między innymi model UltraSLIM - najcieńsza na rynku bezprzewodowa ładowarka Qi o grubości zaledwie 3,4 mm. Została wyprodukowana z miedzianą cewką indukcyjną w celu zapewnienia maksymalnej wydajności.

Ładowarka indukcyjna MiniBatt PowerPAD to podkładka pod mysz zawierająca niewidoczną bezprzewodową ładowarkę, aby wygodnie ładować telefon komórkowy lub dowolne urządzenie elektroniczne o napięciu 5V podczas pracy na komputerze w dowolnym miejscu.

                       Opis zalet i funkcji ładowarek bezprzwodowych

 

Ładowarka indukcyjna MiniBatt PowerGOO to designerska 3-bębnowa bezprzewodowy PowerBank do ładowania wszelkiego rodzaju urządzeń bezprzewodowych, gdziekolwiek jesteś. Ładowarka posiada również podwójne wyjście USB do ładowania urządzeń ze standardowym złączem. Dzięki specjalnie zaprojektowanemu silikonowemu paskowi i antypoślizgowej gumowej powierzchni, ułatwiającej transport, możesz ładować smartfon nawet podczas noszenia go w torbie.


Nasi dostawcy: