Listwa zasilająca wpuszczana w blat - praktyczny trend

01-07-2016

 

Wygodne użytkowanie - listwy zasilające ergonomiczne i funkcjonalne

Listwy zasilające wpuszczane w blat to nowoczesne rozwiązanie, które w pełni zastępuje dotychczasowe gniazdka elektryczne. W przeciwieństwie do tradycyjnych rozwiązań prezentują się atrakcyjnie, ze względu na swój wyjątkowy design. Zapewniają estetyczny wygląd meblom. Zarówno Ty jak i Twoi goście będą zaskoczeni efektem wizualnym.

 

Listwa zasilająca, gniazdko w blacie

 

Gniazdka wpuszczane w blat prezentują się schludnie. Co najważniejsze zajmują niewiele miejsca na blacie. Dzięki nim w prosty sposób możesz pozbyć się plączących i zbędnych kabli chowając je dyskretnie pod blatem. Gniazdko wysunie się automatycznie po naciśnięciu górnej pokrywy. Nieużywane można schować ponownie w blat, aby uzyskać gładką powierzchnię blatu. Klika gniazd dostępnych na listwie umożliwi podłączenie jednocześnie więcej niż jednego urządzenia. Sprawdzi się to szczególnie w kuchni, gdzie często potrzebujemy podłączyć w tym samym czasie czajnik, toster i blender. Szeroki wybór kolorystyczny obudowy listew ułatwia dopasowanie ich do blatu tworząc wspólną i zgraną całość.

 

Działanie i zastosowanie gniazdka wpuszczanego w blat biurka

 

Gdzie można zastosować gniazda wpuszczane w blat ?

 

Wpuszczane listwy zasilające mają szerokie zastosowanie. Sprawdzą się szczególnie w takich miejscach jak:

  • blaty kuchenne
  • biurka sale
  • konferencyjne
  • salony sprzedaży
  • punkty obsługi klienta
  • hotele
  • szkoły

A jeżeli masz już dość plątającego się przewodu od ładowarki na swoim biurku i twój smartfon obsługuję bezprzewodowe ładowanie to warto przeczytać artykuł o ładowarkach bezprzewodowych.

Więcej informacji o wygodnym i bezprzewodowym ładowaniu telefonu znajdziesz w tym poradniku: Ładowanie bezprzewodowe - najprostszy i najłatwiejszy sposób ładowania

Nasi dostawcy: