Mata antypoślizgowa do szuflad - dlaczego warto stosować?

19-05-2016

 

Wszystko na swoim miejscu - maty antypoślizgowe w szufladach

Rolka maty antypoślizgowej do szuflady

Szuflady kuchenne najczęściej wyposażamy w organizery w postaci wkładów na sztućce, drobne akcesoria kuchenne czy talerze. Pomagają w zorganizowaniu przestrzeni wewnątrz szuflad, szafek i zachowaniu czystości oraz porządku, co znacznie usprawnia prace kuchenne. Organizując przestrzeń na półkach i w szufladach warto pomyśleć także o matach antypoślizgowych, które przede wszystkim zapobiegają przesuwaniu się przedmiotów podczas otwierania i zamykania mebli. Ułożone luzem sztućce i akcesoria kuchenne pozostają na swoim miejscu.
Dlaczego warto stosować maty antypoślizgowe w szufladach?

→ chronią dno szuflady i szafki przed zarysowaniem
→ zapobiegają przesuwaniu się przedmiotów
→ ułatwiają utrzymanie czystości w szufladach
→ nadają estetycznego wyglądu wnętrzom mebli
→ są łatwe w czyszczeniu
→ dopasowują się do wnętrza szuflady dzięki możliwości docięcia

 

Maty antypoślizgowe w szufladach i szafkach kuchennych

 

Maty antypoślizgowe to także doskonałe rozwiązanie do stosowania w szafkach kuchennych i szufladach, gdzie przechowujemy garnki, które rysują dno mebla. Zastosowanie maty pozwoli na wyeliminowanie nieestetycznego wyglądu dna szafki. Dodatkowo maty nadają eleganckiego wyglądu wewnątrz mebli. Idealnie dopasowują się do wymiarów szuflady i półek, dzięki możliwości przycięcia. Materiał, z którego są wykonane przylega do dna mebla,a co najważniejsze jest łatwy w utrzymaniu w czystości. Wystarczy wyjąć matę i umyć ją wilgotną szmatką z delikatnym płynem do naczyń, a następnie po dokładnym osuszeniu ponownie włożyć na swoje miejsce.


By utrzymać ład i porządek w szufladach warto również zakupić wkłady do szuflad, bardzo ciekawym i klasycznym rozwiązaniem będą drewniane wkłady Wood'in'set więcej o nich przeczytasz w tym artykule: Wood'in'set - drewniane wkłady do szuflad firmy GTV

 

 


Nasi dostawcy: