Gniazdo GTV AVARO - nowość na rynku!

21-07-2023

Gniazdo GTV AVARO - nowość na rynku!

Gniazda meblowe GTV Avaro to produkty dedykowane do niedużych przestrzeni. Sprawdzą się wszędzie tam, gdzie jedno gniazdko plus wejście na USB w pełni zaspokoją zapotrzebowanie na najważniejsze złącza. GTV Avaro to kolekcja wyróżniająca się kompaktowymi wymiarami i estetycznym wykonaniem, które sprawia, że produkty te będą eleganckim dodatkiem niemal każdego wnętrza.

 

gniazdo meblowe z usb

Model ten dostępny jest aktualnie w trzech kolorach: czarnym, białym i srebrnym. Gniazdo meblowe czarne GTV Avaro będzie doskonałym uzupełnieniem drewnianych biurek lub wykonanych z płyty imitującej beton. Gniazdo meblowe białe GTV Avaro to dobry wybór np. do jasnej zabudowy kuchennej.

Podobno jak nasi klienci, uwielbiamy innowacyjne rozwiązania. Czy wiesz, że nowe gniazdo meblowe GTV można montować nie tylko klasycznie poprzez umieszczenie go w blacie, ale również odwrotnie? To znaczy, że można je umieścić pod szafkami wiszącymi w kuchni. To świetny sposób na zyskanie dodatkowego gniazdka sieciowego bez konieczności poświęcenia miejsca na blacie roboczym. Również montaż boczny sprawdzi się w przypadku tego gniazdka. Co oznacza, że śmiało można je wykorzystać w wyspie kuchennej.

Kompaktowe gniazdo meblowe GTV Avaro

Jak już wiecie model Avaro to małe gniazdo meblowe, ale w wielu sytuacjach może okazać się niezastąpione. Niekiedy może zabraknąć nam właśnie tego jednego gniazdka lub wejścia na kabelek USB. Warto pomyśleć nad zamontowaniem takiego gniazdka na blacie biurka, aby pod ręką mieć dostęp do gniazdka albo by szybko podładować telefon, tablet czy każde inne urządzenie multimedialne.

 

 meblowe gniazdko gtv avaro plus

 

Szczególnie w niewielkich kuchniach sprawdzi się gniazdo meblowe zajmujące mało miejsca. Zwłaszcza, że montaż tego modelu nie musi odbywać się bezpośrednio w blacie kuchennym. Co więcej takie estetyczne gniazdo meblowe będzie estetycznym dodatkiem, zwłaszcza gdy jego kolor dobierzemy do innych dodatków znajdujących się wokół.

Funkcje dodatkowe gniazda GTV Avaro

Podstawowa wersja z kolekcji Avaro to gniazdo meblowe z portem USB. W kompaktowym modelu umieszczono 1 gniazdko sieciowe oraz 2 wejścia USB-A. W naszej ofercie znajdziecie również gniazdo meblowe Avaro Plus. To rozszerzona wersja w której znajdziemy ładowarkę indukcyjną, która eliminuje konieczność wpinania tradycyjnej ładowarki do telefonu. Wystarczy odłożyć telefon w miejscu wyznaczonym do ładowania i gotowe. To przydatna funkcja przy częstym odbieraniu telefonów. Po każdej zakończonej rozmowie można ponownie odłożyć telefon do ładowania i to jedną ręką.

 

kompaktowe gniazdko meblowe

Gniazdo Avaro jest zatem dobrym wyborem do długiej pracy przy biurku, szczególnie kiedy często korzystamy z telefonu. To rozwiązanie docenią szczególnie osoby pracujące w domowym biurze. Avaro Plus z powodzeniem znajdzie też swoje miejsce w hotelach, sklepach i na uczelniach. Wykończenie w czerni, bieli i aluminium sprawia, że z łatwością dobierzemy kolor gniazda, który będzie pasował do naszego biurka. Rozszerzona wersja również posiada podwójny port USB, ale tym razem jedno z wejść to USB-C.

Nietypowe miejsca montażu GTV Avaro

gniazdo Avaro GTV

Jak już wspomnieliśmy gniazdo Avaro nie jest tak klasycznym gniazdkiem meblowym jakby mogło się wydawać na pierwszy rzut oka. Większość z gniazd montowana jest poprzez umieszczenie ich w poziomym blacie, np. blacie kuchennym.

Ten model umożliwia także montaż na boku szafki czy również boku wysypy kuchennej, np. z mniej widocznej strony. Montaż odgórny w szafce jest także możliwy przy zastosowaniu gniazdka Avaro. To rozwiązanie sprawdza się głównie w szafkach kuchennych.

Dane techniczne gniazda GTV Avaro

Poznaj kilka danych technicznych gniazd Avaro. Niektóre cechy mają wspólne:

  • dostępne w 3 kolorach: białym, szarym, czarnym
  • max. obciążenie gniazda – 3500W
  • stopień ochrony – IP20
  • długość przewodu – 1,5 metra

Podstawowa wersja Avaro ma kształt kwadratu i wymiary obudowy 135x135 mm. Wyposażona jest w 1 gniazdko sieciowe + 2 x USB-A. Wersja rozszerzona Avaro Plus ma wymiary 240x119 mm. Oprócz gniazdka sieciowego również posiada wejścia na kabelek, ale jedno z nich to USB-A, a drugie USB-C. Dodatkowo większe gniazdko wyposażone jest w ładowarkę indukcyjną.

 

 

Nasi dostawcy: