Przezroczyste krzesła - trend w meblarstwie

18-03-2016

Przezroczyste krzesła - uniwersalne zastosowanie

Transparentne krzesła zyskują coraz więcej zwolenników. To trend, który zdominował wnętrza. Krzesła zachwycają lekkością i oryginalnym designem w każdym wnętrzu, w którym się pojawią. Transparentne wykonanie sprawia, że wkomponują się niemal w każdą aranżację. Są odpowiedzią dla osób poszukujących niebanalnych rozwiązań.

 

Przezroczyste krzesłą w jadalni

 

Unowocześniony styl ludwikowski

Wzór krzeseł został doceniony przez znawców i koneserów, którzy wyróżnili je ze względu na zachowanie tradycyjnego stylu ludwikowskiego przy użyciu nowoczesnych form wykonania. Krzesła wyglądają jak iluzja, swoją barwę czerpią z otaczającego ich wnętrza. Sprawiają wrażenie delikatnych, ale pomimo swojej lekkości są solidne i wytrzymałe. Dobrze współgrają z futrzanymi dodatkami w postaci poduszek i narzut.

 

Krzesła o uniwersalnym zastosowaniu

W naszej ofercie dostępny jest model Leonardo z podłokietnikami oraz Stefano bez podłokietników. Krzesła wykonane są z tworzywa odpornego na zabrudzenia i przeciążenia. Posiadają wyprofilowane siedzisko i oparcie. Jeżeli chodzi o konserwację krzeseł wystarczy umyć je letnią wodą i wytrzeć do sucha gładką szmatką.

 

Przezroczyste krzesła

Przezroczyste meble

Przezroczyste krzesła dobrze łączą się z drewnianymi oraz szklanymi stołami z transparentnym lub barwionym szkłem. Również przy stołach z matowym lub lakierowanym blatem wykonanym z płyty MDF będą przykuwać uwagę wszystkich gości. Sprawdzą się jako krzesła do kuchni oraz jadalni. W sypialni będą odpowiednim siedziskiem do toaletki. Restauracje oraz kawiarnie zaskoczą swoich klientów śmiałym wyborem jakim są krzesła określane potocznie jako "duchy". Warto o nich pomyśleć szczególnie przy aranżacji małych powierzchni, ponieważ przezroczyste wykonanie nie przytłoczy wnętrza.

Nasi dostawcy: