Zagospodarowanie miejsca pod zlewozmywakiem

12-04-2016

 

Szuflady zamiast szafek z półkami

szuflada pod zlewozmywakSzuflada pod zlewozmywak ze specjalnym wycięciem na syfon to ciekawy sposób na zagospodarowanie tak trudnego w aranżacji miejsca. Taka szuflada doskonale sprawdzi się zamiast tradycyjnej szafki. Dodatkowo pozwoli na optymalne wykorzystanie wolnej przestrzeni znajdującej się wokół zlewozmywaka. Dotyczy to zarówno kuchni jak i łazienki. W zależności od wycięcia miejsce zyskujemy zarówno po bokach jak i z przodu szuflady.

 

Niewielkie przegrody powstałe wewnątrz tego typu szuflad sprawdzą się do przechowywania drobnych rzeczy. W kuchni pod zlewem można przechowywać przybory do zmywania, aby były zawsze pod ręką: gąbki, płyny do naczyń lub tabletki do zmywarki. Wąskie przestrzenie pomieszczą również worki na śmieci oraz rękawice kuchenne.

 

Zagospodarowana przestrzeń pod zlewem

Łazienka to jedno z tych pomieszczeń, gdzie kobiety gromadzą swoje kosmetyki, które gdzieś trzeba przechowywać. Drobne przedmioty takie jak przybory do makijażu, płatki kosmetyczne i wiele innych rzeczy zajmuje trochę miejsca. Dlatego też warto zadbać o optymalne zagospodarowanie przestrzeni. Decydując się na szufladę pod zlewozmywak zyskujemy miejsce, które pomieści właśnie takie drobiazgi. Dodatkowo cała rodzina znajdzie tu swoje miejsce na przybory do mycia zębów. Wszystkie najpotrzebniejsze rzeczy do porannej higieny będą na wyciągnięcie ręki. Dodatkowo wszystko czego nie chcemy trzymać na widoku będzie schowane. Zachowamy w ten sposób porządek i estetyczny wygląd.

 

Szuflady pod zlewozmywak firmy GTV

W naszej ofercie dostępne są szuflady GTV pod zlewozmywak z prowadnicami o pełnym wysuwie. W przypadku obu modeli maksymalne obciążenie wynosi 40 kg. Szuflada z przegrodami znajdującymi się po bokach dostępna jest do szafek o głębokości 450 mm oraz 500 mm. Natomiast szuflada w kształcie litery "U" przeznaczona jest do szafek o głębokości 500 mm. Zaletą szuflad Modern Box pod zlewozmywak jest funkcja cichego i delikatnego domyku, co zapobiega uderzaniu frontu o korpus mebla. Rozwiązanie to sprawdzi się zarówno w przypadku mebli kuchennych jak i łazienkowych.


Nasi dostawcy: