Kosze GTV - nowoczesne rozwiązania w segregacji odpadów

21-12-2015

Pojemniki do segregacji odpadów - potocznie zwane "koszami na śmieci"

Kosze na śmieci dostępne w ofercie GTV znacznie ułatwiają segregowanie odpadów. Ich zaletą jest nie tylko funkcjonalność, ale również estetyczny wygląd. Urozmaiceniem wśród tradycyjnych koszy wolnostojących jest podziałka pozwalająca na segregowanie, np. odpadów suchych oraz szkła.

 

Kosze na śmieci do kuchni

 

Kosz na śmieci wysuwany - wygoda i funkcjonalność w jednym

Firma GTV oferuje również jednokomorowe kosze Altolino przeznaczone do montażu na drzwiach szafki. Komfort użytkowania tego typu koszy podnosi możliwość zamontowania linki, dzięki której pokrywa będzie otwierać się wraz z otworzeniem szafki. To nie tylko wygodne rozwiązanie, ale również bardzo higniecznie, zwłaszcza podczas przygotowywania posiłków. Wyrzucenie śmieci nie wymaga kontaktu rąk z pokrywą kosza.

Przeczytaj również na naszym blogu artykuł: Jak poradzić sobie z segregacją śmieci w kuchni ?

 

Z myślą o szufladach Modern Box

Producent GTV zadbał także o posiadaczy systemu szuflad Modern Box. Mowa tutaj o koszach Multino, które wyróżniają się nie tylko oryginalnym designem, ale przede wszystkim funkcjonalnością. W ofercie dostępne są kosze o różnej pojemności oraz ilości pojemników w zestawie. Kosze umieszczone są na specjalnej plastikowej podstawce, co zapobiega ich przemieszczaniu się.

Każdy z koszy posiada rączkę w innym kolorze, co ułatwia ich rozróżnianie, zwłaszcza przy tej samej wielkości pojemników. Na podstawkach znajdują się dodatkowo brytfanki, w których można przechowywać środki czystości, jak również worki na śmieci, szufelkę i zmiotkę. Niewątpliwą zaletą koszy na śmieci a dokładnie mówiąc modeli Multino jest ich nowoczesność ze względu na możliwość przechowywania w wysokich szufladach.

 

Kosze na śmieci w zabudowie kuchennej


Nasi dostawcy: