Zawiasy Blum Onyx - ciemne okucia do mebli

27-03-2018

 

Czarny zawias blum onyx

 

Zawiasy w kolorze czarnego onyxu

Czarny zawias blum onyx zamontowany w szafie

Zawiasy Clip Top Blumotion Onyx w ciemnym kolorze to popularne okucia firmy Blum w nowej kolorystycznej odsłonie. To jakość sprawdzona przez wielu zadowolonych użytkowników mebli, w których zastosowano okucia Blum. Pełne elegancji będą uzupełnieniem ciemnych mebli, zapewniając im wyjątkowy wygląd również w środku - podobno liczy się wnętrze, a  tutaj wnętrze i wygląd idą ze sobą w parze ;)

 

Blumotion w zawiasach Blum - co to takiego?

Zawiasy Blum Onyx (chociaż nie tylko te) wyposażone są w cichy domyk - określany jako Blumotion. Funkcja ta pozwala na domknięcie drzwi w cichy i delikatny sposób. Wystarczy popchnąć front szafki, a drzwiczki same wyhamują pod koniec i domkną się bez niepotrzebnego trzaskania nimi o korpus. To rozwiązanie idealne dla zapominalskich, jak również dla dzieci, które lubią testować cierpliwość swoich rodziców. Funkcja ta jest zintegrowana w środku zawiasu, co eliminuje potrzebę oddzielnego montowania hamulca, a w razie potrzeby funkcję tę można dezaktywować w zawiasie.

Funkcja Blumotion wykorzystana jest nie tylko w zawiasach, ale również w prowadnicach, dzięki czemu szuflady domykają się równie cicho jak fronty szafek. Mowa tutaj o prowadnicach dolnego montażu jak również o gotowych systemach szuflad, np. Tandembox Antaro. Cichy domyk to funkcja dostępna także w systemach Aventos przeznaczonych do montażu w frontach uchylnych. 

 

Dobierz zawiasy do swoich szafek

Oferta zawiasów w kolorze onyx obejmuje:

  • Zawiasy standardowe 110° do drzwi o grubości do ok. 24 mm
  • Zawiasy standardowe 107° do drzwi o grubości od 15 mm
  • Zawiasy 95° do drzwi profilowanych o pogrubionej krawędzi
  • Zawiasy do drzwi równoległych Zawias z szerokim kątem otwarcia
  • Zawias do wąskich ramek aluminiowych
  • Zawias o szerokim kącie otwarcia CLIP top 155° z Blumotion do nakładania

Do zawiasów Onyx można dopasować kolorystycznie akcesoria takie jak prowadnik i zaślepki (na ramię zawiasu i puszkę) - wszystko w tym samym kolorze. Postaw na klasyczną czerń.

Przeczytaj również nasz inny artykuł na temat zawiasów: Clip Top Blumotion - zawiasy samodomykające Blum


Nasi dostawcy: